نمایشگاه هنر ایران

تعیین سبک در طراحی دکوراسیون فضای اداری

نمایشگاه هنر ایران: تعیین سبک در طراحی دکوراسیون فضای اداری

شاید یکی از قابل توجه ترین فضاهایی که دکوراسیون در آن باعث جذب مخاطبان بیشتر به محیط آن می شود و تاثیرات روان شناختی زیادی بر روحیه افراد در آن دارد فضاهای اداری است. سبک دکوراسیون داخلی فضای اداری در ادارات مختلف بسته به چند مورد مهم تفاوت زیادی با یکدیگر دارد. برای همین از مهمترین اموری که توسط طراحان دکوراسیون در این فضا انجام می شود شناخت محیط و روحیه افراد در آن است.
توجه نمایید که نوع فضای اداری تاثیر زیادی بر انتخاب سبک دکوراسیون داخلی فضای اداری در این گونه ادارات دارد. مثلا یک شرکت خدماتی از سبکی ویژه برای جذب مخاطبان خود استفاده می نماید و ادارات  پژوهشی از سبک دکوراسیون متفاوتی برای جذب مخاطبان خود استفاده می نماید.

یکی از مهمترین گزینه ها در هنگام تعیین سبک دکوراسیون داخلی فضای اداری تاثیر این دکوراسیون بر سلامت و روحیه کارمندان این محیط ها است. با انتخاب درست سبک باعث افزایش راندمان کاری افراد در محل کار خود خواهید شد.

نمایشگاه هنر ایران: دکوراسیون فضای اداری به سبک ارگانیک، طراحی دکوراسیون دفتر مقابل به صورت کاملا ارگانیک بوده و تمامی تزئینات به گونه تداعی کننده عناصر موجود در طبیعت هستند.

طراح این مجموعه با الهام گرفتن از طبیعت در پی آن بوده است که فضایی دلنشین و دلپذیر را برای کارکنان و مراجعه کنندگان فراهم آورد.

استفاده از چوب، مبلمان حصیری، نشیمن‌هایی با طرح سنگ، پوشش‌های سبز رنگ چمنی برای کف و…. همگی این مجموعه را به مجموعه‌ای چشم گیر تبدیل کرده اند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا تعیین سبک در طراحی دکوراسیون فضای اداری را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 72 = 76