نمایشگاه هنر ایران

توضیحاتی برای تزئین دکوراسیون منزل هنگام جشن کریسمس

نمایشگاه هنر ایران: توضیحاتی برای تزئین دکوراسیون منزل هنگام جشن کریسمس

اینگونه محیط خانه را برای کریسمس تزئین کنید و از ایده‌هایی که در ادامه خواهیم گفت، کمک بگیرید و تزئیناتی زیبا برای درخت کریسمس تان درست کنید.
می‌توانید روی کارت‌های مستطیلی شکل با کاغذهای رنگی پرنده‌های زیبایی بچسبانید و آن‌ها را به درختهای تزئینی منزل تان بیاویزید.
برای زیباتر شدن دانه‌های برفی را هم روی کاغذها بچسبانید.

قالب‌های شرینی را بردارید و نوارهای پارچه‌ای چهارخانه را به دور آن‌ها بپیچانید. سپس آن‌ها را با نخ‌های رنگی به درخت کریسمس تان آویزان کنید.

روی دیوار اتاق تان شاخ و برگ‌های سبز را بکشید
یک تخته فیبر کوچک را برداشته و به صورت دایره آن را ببرید. با رنگ قرمز کل سطح آن را رنگ کرده و با رنگ سفید روی آن طرح‌هایی مانند دانه برف و پرنده بکشید. سپس با روبان‌های قرمز آن‌ها را به دیوار نصب کنید.

گوی‌های شیشه‌ای رنگی را خریداری کرده و دور آن‌ها را با روبان‌هایی با رنگ خودشان تزئین کنید. سپس آن‌ها را به درخت کریسمس تان آویزان کنید.

روی گوی‌های شیشه‌ای سفید با رنگ‌های آکرلیک رنگ کنید. بعد از خشک شدن برچسب‌هایی مانند دانه‌های برف روی آن‌ها بچسبانید.

نمایشگاه هنر ایران: می‌توانید بعد از رنگ کردن گوی‌های شیشه‌ای با رنگ‌های براق روی آن‌ها با رنگ سفید نقاشی کنید.

می‌توانید داخل این گوی‌های شیشه‌ای را با گل‌های ریز مصنوعی تزئین کنید.

سطح این گوی‌ها را با رنگ سفید بپوشانید و سپس با دانه‌های رنگی برف تزئین کنید.

میوه درخت کاج را تمیز شسته و کل سطح آن را با کیلر اسپری کنید. بلافاصله خرده‌های پنبه را که مانند برف هستند را روی میوه کاج بریزید تا به سطح آن بچسبد

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا توضیحاتی برای تزئین دکوراسیون منزل هنگام جشن کریسمس را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 69 = 71