نمایشگاه هنر ایران

شروع فصل پاییز و تغییر و تحول در دکوراسیون با رنگ قهوه ای

نمایشگاه هنر ایران: شروع فصل پاییز و تغییر و تحول در دکوراسیون با رنگ قهوه ای

با شروع فصل پاییز و تغییر و تحول در طبیعت بهتر است که فضای دکوراسیون منزل هم متحول شود. برای فصل پاییز بهتر است یکسری رنگ های خاصی را استفاده کرد که علاوه بر زیبایی رنگ دکوراسیون گرما بخش فضای خانه هم  باشد. استفاده از رنگ های فریبنده و جذاب پاییزی به صورت مجزا یا ترکیب این رنگ ها در قالب یک چیدمان زیبا در دکوراسیون داخلی می تواند بسیار جذاب و دلربا باشد. استفاده از این المان  طرفداران زیادی دارد. برای درک و شناخت رنگ های پاییزی و استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی، مشاهده طبیعت در پاییز و آشنایی با ترکیب اینگونه از رنگ بندی طبیعت می تواند منبع و سرمشق خوب و مناسبی برای این کار باشد.

نمایشگاه هنر ایران: برای فصل پاییز رنگ قهوه‌ای به سمت تیره و بی حالت شدن پیش می‌رود که می‌تواند برای بیشتر به چشم آمدن خودش رنگ خاکستری را تحت تاثیر قرار دهد و یا اینکه به سمت رنگ زرد متمایل گردد تا جلوه صمیمانه تری پیدا کند .

رنگمایه‌های دارای ته رنگ زرد با رنگ گرم کاناپه همسان می‌گردند و در تقابل با آهنگهای کبود کنتراست ایجاد می‌کند.

در تمام طول سال اجازه دهید که رنگ‌های قرمز، زرد، پرتقالی و قهوه‌ای درخشان پاییز خانه تان را رنگ آمیزی کند. بدین منظور از رنگمایه‌ها استفاده نمایید.

هنگامی که پاییز با رنگین کمانی از رنگ‌های زرد و قرمز و نارنجی جادو می‌کند می‌توان برای ایجاد یک تغییر غیر منتظره از رنگ بنفش بادمجانی در رنگ آمیزی استفاده کرد .

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا شروع فصل پاییز و تغییر و تحول در دکوراسیون با رنگ قهوه ای را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 67 = 72