نمایشگاه هنر ایران

متناسب با بودجه خود برای کریسمس خرید کنید و دکوراسیون خود را بچینید

نمایشگاه هنر ایران: متناسب با بودجه خود برای کریسمس خرید کنید و دکوراسیون خود را بچینید

دکوراسیون کریسمس درفضای خانه حال وهوای تعطیلات را می‌آورد.راههای زیادی برای چیدمان و تزیینات کریسمس وجود دارد.بهتر است رنگ زمینه دکور کریسمس متناسب بارنگ فضای خانه باشد.به این ترتیب تزیینات تبدیل به بخشی از دکور خانه خواهد شد.

کریسمس زمان پول خرج کردن است به همین دلیل شاید دکوراسیون اولین چیزی است که مردم سعی در کاهش هزینه‌های آن داشته باشند. اما اگر شما هنوز می‌خواهید یک دکور زیبای کریسمس داشته باشید این امری غیرممکن نیست. قبل از اینکه با عجله به مغازه بروید می‌توانید وسایلی که از قبل داشتید را برای دکور جدید در نظر بگیرید.

در مورد آنچه می‌خواهید بسازید فکر کنید و متناسب با رنگ دکوراسیون موجود، رنگ مناسب طرح خود را انتخاب کنید. بعد از آن شما می‌توانید اقلام جدید مورد نیاز دکور کریسمس را بخرید یا در صورت نیاز آن‌ها را خودتان بسازید.شما حتی می‌توانید با دوستانتان وسایل تزیینات را مبادله کنید که در نهایت هر دو دکوراسیون جدیدی را خواهید داشت.

تنظیم بودجه برای دکوراسیون کریسمس
این بودجه شماست که تعیین می‌کند شما می‌توانید تزیینات کریسمس را بخرید یا اینکه آن‌ها را خودتان بسازید. قبل از خرید به جزییات هم فکر کنید : رنگ‌ها، پایان کار ونوع دکوراسیون و اینکه چطور می‌توانم آن‌ها را در نظر شما متناسب جلوه دهم؟ آیا آن‌ها با بقیه دکوراسیون متناسب هستند؟ سعی کنید تجسم نمایید که آن‌ها در خانه تان چگونه به نظر می‌رسند وکجا باید آن‌ها را قرار دهید.

آن‌ها را خودتان بسازید
یکی از این راه‌ها درست کردن لوازم تزئینات در منزل است. تزئیناتی پر زرق و برق، نقاشی کردن ،خشک کردن لیمو و برش‌های پرتقال ،مخروط و شاخه‌های صنوبر. اینها می‌توانند یک دکوراسیون منحصر به فرد در رنگ بندی مورد نظر شما را ایجاد نماید این حتی یک فعالیت جذاب برای پدر ومادرو بچه‌ها وتمام اعضای خانواده است.

نمایشگاه هنر ایران: انتخاب جایگزین
شما می‌توانید مانند سال‌های قبل از درخت سنتی کریسمس استفاده نکنید. برای شما انتخابهای دیگری وجود دارد که می‌تواند دکوراسیون کریسمس شما را منحصر به فرد کند. درست کردن درختان با مقوا و تخته سه لا که با محیط زیست بسیار سازگارند، جایگزین مناسبی هستند. حال آنکه درختان صنوبرو دیگر درختان را می‌توانید خارج از منزل با تزیینات گوناگون حبابها وتاج گل پیدا کرد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا متناسب با بودجه خود برای کریسمس خرید کنید و دکوراسیون خود را بچینید را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 89 + = 93