نمایشگاه هنر ایران

نقش مهم لابی در طراحی دکوراسیون اداره

نمایشگاه هنر ایران: نقش مهم لابی در طراحی دکوراسیون اداره

امروزه ساختمان های اداری بسیار گسترده تر شده اند و طراحی و دکوراسیون اداری بخش های مختلف ساختمان  بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این موضوع باعث شده است که در طراحی معماری ساختمان های اداری تغییرات چشمگیری به وجود آید. یکی از بخش هایی که باید در طراحی و دکوراسیون اداری آن دقت زیادی مبسوط داشت، لابی در دکوراسیون اداری می باشد. لابی در دکوراسیون اداری جایست که رفت و آمدهای زیادی صورت می پذیرد.

در واقع لابی یکی از مکان های استراتژیک در دکوراسیون اداری می باشد. کارمندان در این مکان با هم آشنا می شوند و با یکدیگر به تعامل می پردازند. از این رو بسیاری از نظرات و ایده های خلاقانه در این مکان رد و بدل می شوند. یکی از شگردها و استراتژی های شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در طراحی و ساخت لابی این است که باعث شوند کارمندان در این محل با یکدیگر برخورد و تبادل نظر کنند.

نمایشگاه هنر ایران: رنگ نارنجی مبلمان مدرنیته این لابی حس دعوت کنندگی و صمیمیت را به فضا القا می‌کند.

این دعوت کنندگی در میان تمامی عناصر به چرخش در آمده و در نیمکت، چراغ آویز و آباژور‌ها به چشم می‌خورد.

کف فضا با رنگ خاکستری با رگه‌های مشکی و سفید پوشانیده شده است که کمکی شایانی به آرامش فضا می‌کند و از آشفتگی فضا جلوگیری می‌کند.

نورگیری گسترده فضا، به دلبازتر شدن هرچه بیشتر لابی کمک می‌کند.

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا نقش مهم لابی در طراحی دکوراسیون اداره را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 29 = 36