شماره اثر: 17373
نمایشگاه هنر ایران
نگارخانه طور

توصیف و شرح

نگارخانه طور

فضای هنری‌ با مدیریت هنرمندان است که به دغدغه‌های گروه‌های اجتماعی و جامعه‌ی هنری امروز می پردازد. این مجموعه قصد دارد تا با برگزاری نمایشگاه‌ها، پروژه‌های اجرایی، ؛ هنر و خلاقیت را با جامعه درآمیزد. و خود را موظف می داند هنرمندان با استعداد ایرانی را به جامعۀ هنری ایران و جهان معرفی کند .

ما در راهی که انتخاب کرده ایم ارتباط میان هنرمندان و هنر دوستان با هنر اسلامی را اصل قرار داده به همین جهت، برگزاری نشست های هنری در چشم انداز نگارخانه، نگاشتیم.

همچنین به پژوهش و کسب تجربه های عالی و متفاوت از هنر اسلامی و آمیختن آن با هنر معاصر و همسو کردن با اقتصاد امروز ایران و جهان پرداخته ایم.

نگارخانه طور با ارائه ی قالبی هنری و مهم تر از آن تاریخی قصد دارد هنر اسلامی متقدم و متآخر را در یک جلوگاه با لابت به نمایش در آورده و هنرمند امروز را با سندی تاریخی همچون فضای حوض خانه خانه تاریخی مشیرالملک که بیانگر پیشرفت هنر اسلامی است به جهانیان معرفی کند.

آنچه نگارخانه طور را متمایز می کنداستفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ارائه هنر و هنرمند اسلامی است.

این مجموعه با استفاده از امکاناتی چون حراج آنلاین رزرو اینترنتی نگارخانه نمایش منظومه ای بر روی تارنما برای معرفی نمایشگاه، خود را در حد فضای فوق العاده ای که در اختیار دارد آماده کرده است و در نظر دارد روشی نوین را در عرصه نگارخانه های هنری در ایران به جا بگذارد.

برآنیم با گشودن دریچه ای به سوی گنجینه هنراسلام، گوشه ای از این میراث کهن را به دوستداران هنر و فرهنگ اسلامی -در داخل و خارج از مرزهای کشور هدیه کنیم.

بها دادن به پشتکار نگارندگان هنر اسلامی
ایجاد زبانی میان هنرمندان ایران و جهان خصوصا هنرمندان اسلامی
ارتقای اقتصادی هنر در عرصه گردشگری
زمینه سازی برای رشد خلاقیت هنری جامعه
نمایش بروز ترین غنیمت های هنر های اسلامی
امکانات موجود

یک سالن بزرگ و کاملا مجهز برای برگزاری کلاس ها با اساتیدی شایسته و مهم کشوری که مهد پرورش هنرمند امروزی می باشد. شما می توانید از طریق سایت نگارخانه از امکاناتی چون حراج آنلاین ،رزرو آنلاین، اخبار و نمایشگاه های موجود و امکانات دیگر آگاه شوید.

 

*جهت مدیریت این صفحه، لطفا با ارسال معرفی نامه رسمی به سامانه «نمایشگاه هنر ایران» اقدام فرمایید.

به این اثر امتیاز بدهید

ثبت نظر یا درخواست شما

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نگارخانه طور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =