نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

توصیه هایی جهت داشتن اتاق‌نشیمن خاص

نمایشگاه هنر ایران: توصیه هایی جهت داشتن اتاق‌نشیمن خاص

وسایل خاص، اتاق‌نشیمنی متفاوت برای شما خلق می‌کنند، مبلمان ساده در کنار دیواری شلوغ و پر از تابلوهای هنری تضاد دیدنی و زیبایی را به این نشیمن بخشیده است.
در هر کدام از این نشیمن‌ها از وسایل خاصی در کنار هم استفاده شده است که زیبایی خاصی به آن‌ها بخشیده است.

1 – دیوار خاکستری و استفاده مبلی به شکل ال در کنار قفسه سفیدی که آثار هنری زیادی در کنار هم قرار گرفته اند و فضای شلوغی را ایجاد کرده اند یک دکوراسیون زیبا را خلق کرده است.

2 – استفاده از مبلی با طرح گل و قفسه سفید رنگ آثار هنری فضای دلنشینی را به وجود آورده است.

3 – استفاده از رنگ سبز برای دیوار و رنگ جگری برای مبلمان و همچنین تابلوهایی که به صورت پراکنده بر روی دیوار قرار گرفته اند، جلوهٔ خاصی به این نشیمن بخشیده است.

4 – مبلمان با رنگ تیره و قاب عکسی که بر روی لبه مبل قرار گرفته است و استفاده از پشتی‌هایی با رنگ‌های بنفش و صورتی فضای زیبایی را خلق کرده است.

نمایشگاه هنر ایران:

5 – نشیمنی با دکوراسیون ساده و در عین حال شیک. استفاده از صندلی خزدار در این دکوراسیون زیبایی این نشیمن را دو چندان کرده است.

6 – استفاده از وسایل رنگی در این دکوراسیون فضای گرم و صمیمی را برای اعضای آن به وجود آورده است.

7 – مبلمان ساده در کنار دیواری شلوغ و پر از تابلوهای هنری تضاد دیدنی و زیبایی را به این نشیمن بخشیده است.

8 – این مبلمان با روکش مخملی ناخودآگاه انسان را به یاد دکوراسیون‌های قدیمی و از مد افتاده می‌اندازد. رنگ دیوار بسیار زیباست و همخوانی خوبی با سایر وسایل استفاده شده در این نشیمن دارد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا توصیه هایی جهت داشتن اتاق‌نشیمن خاص را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 9 + 1 =