نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

دکوراسیونی مطابق رنگ سال “بنفش” طراحی کنیم

نمایشگاه هنر ایران: دکوراسیونی مطابق رنگ سال “بنفش” طراحی کنیم

از سال 1990 میلادی تا کنون، موسسه “پنتون” رنگ مخصوص سال را انتخاب کرده است، آن‌ها با این کار خود باعث می‌شوند مشتری‌ها در دوازده ماه آینده، رنگ خاصی برای پوشش‌ها یا خریدهای مرتبط شان داشته باشند. هفته گذشته نیز، پانتون رنگ سال 2015 را رنگ “مارسالا” معرفی کرد.
رنگ سال 2015- موسسه پنتون رنگ سال 2015 را مارسالا که رنگی به طور طبیعی قوی و بین خاکی و قرمز شرابی قرار دارد، اعلام کرد.

در نشست مطبوعاتی این شرکت، مارسالا به این ترتیب تشریح شده است: «رنگی که به طور طبیعی قوی است و بین خاکی و قرمز شرابی قرار دارد».
“لئاتریس ایسمان”، مدیر اجرایی موسسه پنتون، درباره این رنگ جدید گفته است: « سال گذشته رنگ سال، بنفش ارکیده‌ای بود، این رنگ خلاقیت و نوآوری را در افراد تقویت می‌کند. اما مارسالا ذهن‌های‌مان را غنی می‌سازد و باعث افزایش اعتماد به نفس و ثبات می‌شود»

پنتون اعلام کرده است: « این رنگ که قرمز پررنگ است می‌تواند مظهر غنا و رضایت باشد، رنگی که صرف غذا را دلچسب‌تر می‌سازد. تُن قهوه‌ای این رنگ نیز که از خاک آمده یادآور طبیعت و خاک است. این رنگ دلچسب و جذاب جهانی می‌شود و به آسانی در مد، طراحی‌های صنعتی، مبلمان خانه و فضای داخلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت».

نمایشگاه هنر ایران: چگونه دکوراسیونی به رنگ سال بچینیم؟

از این ایده‌های زیبا کمک بگیرید و دکوراسیون منزل تان را به رنگ سال بچینید.

رنگ سال 2015 یعنی مارسالا یا همان عنابی را می‌توانید طبق جدول زیر با رنگ‌های دیگری ترکیب کنید و دکوراسیونی زیبا بچینید.

برای چیدن دکوراسیون اتاق خواب متناسب با رنگ سال، می‌توانید پرده و رو تختی تان را مطابق رنگ سال تهیه کنید. برای دیوار و مابقی قسمت‌ها از پالت رنگی بالا استفاده کنید.

برای چیدن دکوراسیون اتاق نشیمن متناسب با رنگ سال، می‌توانید کوسن‌های طرح دار را مطابق رنگ سال تهیه کنید. برای دیوار و مابقی قسمت‌ها از پالت رنگی بالا استفاده کنید.

برای چیدن دکوراسیون اتاق خواب متناسب با رنگ سال، می‌توانید دیوار اتاق تان را مطابق رنگ سال تهیه کنید. برای دیوار و مابقی قسمت‌ها از پالت رنگی بالا استفاده کنید. در اینجا رنگ عنابی را با رنگ دودی ست کرده ایم.

برای چیدن دکوراسیون اتاق نشیمن تان متناسب با رنگ سال، می‌توانید روکش مبلمان تان را مطابق رنگ سال تهیه کنید. برای دیوار و مابقی قسمت‌ها از پالت رنگی بالا استفاده کنید.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا دکوراسیونی مطابق رنگ سال “بنفش” طراحی کنیم را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 30 = 40