نمایشگاه هنر ایران

اتاق‌خواب خود را عاشقانه بچینید

نمایشگاه هنر ایران: اتاق‌خواب خود را عاشقانه بچینید

چیدمان داخلی منازل در قسمت های مختلف مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و غیره دارای اهمیت های مختلفی است اما هیچ کدام از آنها نباید نادیده گرفته شوند زیرا هر کدام از آنها تاثیر خاص خودشان را بر روی زندگی شما خواهند داشت. به طور مثال یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه شما وجود دارد و شما بیش از یک سوم عمر خود را در این قسمت می گذرانید اتاق خواب است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ها به موارد زیادی توجه کنید.

در اتاق خواب شما، سرویس خواب ها از مهم ترین مواردی است که باید به آن ها توجه شود. سرویس خواب شما باید در سبکی انتخاب شود که سبک کلی منزل از آن پیروی می‌کند. به طور مثال اگر سبک دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی و آشپزخانه خود را از نوع مدرن انتخاب کرده اید بهتر است قسمت اتاق خواب شما هم دارای سرویس خواب مدرن باشد که از این سبک پیروی کند.

نمایشگاه هنر ایران: اتاق خواب شیک و نورگیر با استفاده از مبلمان قرمز مخملی و آباژور، در دکوراسیون داخلی اتاق خوابهای نسبتا بزرگ میبایست فضایی ایجاد شود که تمامی کاربردهای یک اتاق خواب کامل را دارا باشد.

در دکوراسیون اتاق خواب مشاهده می‌کنیم که استفاده از منبع نور طبیعی و مناسب باعث زنده شدن فضا گشته و در طرف دیگر نور مصنوعی آباژور در کنار تخت افکت‌های نوری بسیار زیبا ودکوراتیو ایجاد مینماید همچنین همنشینی رنگ‌های گرم در مبلمان و دیوارها یک فضای صمیمص و آرامش بخش ایجاد نموده است…

استفاده از تخت‌های ارتفاع دار با رنگ قرمز و بافت مخملی در کنار مبلمان هم رنگ و هم خانواده حس طراوت, امنیت و بزرگی را به انسان القاء مینماید.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا اتاق‌خواب خود را عاشقانه بچینید را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 1 + 5 =