نمایشگاه هنر ایران

ایوان خانه خود را تابستانی و سرسبز نگه دارید

نمایشگاه هنر ایران: ایوان خانه خود را تابستانی و سرسبز نگه دارید

سعی کنید با تزئین درست و زیبای ایوان‌ها از فضای بیرونی خانه تان لذت بیشتری ببرید. ما در اینجا شما را برای این کار راهنمایی کرده ایم.

ایوان‌های آفتابی
در ایوان‌هایی که نور خورشید به آنجا می‌تابد بهتر است از وسایلی استفاده کنید که غالبا به رنگ خاکستری می‌باشند و صندلی‌هایی که در این ایوان می‌گذارید بهتر است با رنگ مبلمان مربوط به اتاق این ایوان یکرنگ باشند تا در نهایت گویی فضای بیرونی جزئی از فضای داخلی آن اتاق شده است و یک منطقه‌ای واحد را به وجود آورده اند. در نهایت با این کار جایی بسیار راحت رابرای استراحت و چرت زدن فراهم کرده اید.

ایوان باغی
در یکی از اتاق‌ها مبلمانی به رنگ صورتی بسیار روشن قرار داده و سپس در داخل ایوان آن انواع گل‌ها و گیاهان و درختان زیبا را قرار داده و یک دست صندلی چوبی داخل این ایوان می‌گذاریم و صحنه‌ای زیبا توام با آرامش را به وجود می‌آوریم.

ایوان‌های بزرگ با دکور تابستانی
برای این ایوان بسیار بزرگ و باریک باید صندلی‌هایی را به صورت تک تک در گوشه‌های آن قرار داده و بالش‌های سیاه رنگی را روی آن‌ها بگذاریم.ایوانی که برای این کار استفاده می‌شود بهتر است نور زیادی داشته باشد. بهتر است از صندلی‌های بسیار سبک وزن استفاده کنید که به راحتی به جاهای مختلف ایوان قابل انتقال باشند .

تزئینات راه راهی شکل
نمایشگاه هنر ایران: ایوانی از خانه را در نظر بگیرید و سپس مبلمانی بسیار زیبا با روکش‌های راه راهی شکل در آن قرار دهید و در نهایت این فضا را آنچنان زیبا طراحی کنید که مکانی مناسب برای پذیرایی از مهمانان خاص و ویژه باشد.

رنگ‌های مدرن
قرار دادن مبلمان شیک و مدرن در این مکان می‌تواند حس کلاسیک و مدرن بودن را به این فضا وارد کند. یک نقاشی کوچک آویزان شده در بالای شومینه باعث می‌شود حس زیبای آرامش به این مکان انتقال یابد. بهتر است از رنگ صورتی بسیار زیبا برای بالش‌های روی این مبلمان استفاده شود.

ایوان‌های سنتی تابستانی
در این ایوان باریک از مدل‌های ستنی بهره گرفته ایم .شومینه‌ای زیبا را در آن ساخته و سپس صندلی‌هایی به مدل سنتی در این ایوان قرار داده و تمامی دیوارهای آن را با آجر درست می‌کنیم تا به سبک سنتی نزدیک‌تر شود.

ایوان‌های یکسره و دراز
این ایوان بزرگ و باریک به عنوان یکی از فضاهای بسیار بزرگ و دنج در نظر گرفته می‌شود که همیشه و مخصوصا در فصل تابستان بسیار قابل استفاده می‌باشد و گذر اهالی این خانه بسیار به این فضا خواهد افتاد و با قرار دادن مبلمانی سفید رنگ و راحت می‌توانید آرامش را به خانه اتان آورده و از نشتن در این مکان لذت ببرید.بهتر است به سقف آن هم یک خنک کننده آویزان کرده تا به گردش هوا به صورت مناسب کمک کند.

فضای باز وسیع تابستانی
این ایوان بزرگ در یک فضای باز بسیار وسیع واقع است که منطقه‌ای مناسب برای استراحت و سرگرمی می‌باشد و بهتر است در این ایوان یک سرویس میز ناهارخوری و مبل و صندلی‌هایی زیبا قرار دهید و از خوردن غذا در این مکان لذت ببرید. فضایی مناسب برای روزهای تابستانی که با کنار زدن پرده‌ها می‌توانید این نور و روشنایی را به فصای داخلی اتاق‌ها هم برسانید .

سبک خاص تابستانی
نمایشگاه هنر ایران: ایوانی از خانه را در نظر بگیرید و در آن دو صندلی فلزی بسیار راحت با بالش‌هایی بزرگ و نرم روی آن‌ها تهیه کنید و این مکان را به اعضای کوچک‌تر خانواده و فرزندان اختصاص دهید.

زندگی در فضای باز
این ایوان زیبا به فضای بیرونی و حیاط خانه مشرف است و قرار دادن مبلمانی مجهز به بالش‌های گرم و نرم و بالش‌های رنگی در آن پیشنهاد می‌شود. گردش هوا در این فضا بسیار مناسب می‌باشد که با آویزان کردن لامپ و وسایل خنک کننده از سقف می‌توانید شبها از نشتن در این مکان لذت ببرید.

ایوانی کوچک و تابستانی
در نظر گرفتن ایوان کوچکی از خانه و قرار دادن یک سرویس میز ناهارخوری بسیار کوچک و جمع و جور در آن برای لذت بردن از خوردن یک وعده غذایی در روزهای زیبای فصل تابستان در این فضا و مکان بسیار مناسب می‌باشد.بهتر است از صندلی‌های چوبی استفاده شود تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا ایوان خانه خود را تابستانی و سرسبز نگه دارید را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 49 + = 58