نمایشگاه هنر ایران

تاثیر استیکرهای دکوراسیون اتاق بر تخیل کودک

نمایشگاه هنر ایران: تاثیر استیکرهای دکوراسیون اتاق بر تخیل کودک

طراحی و تزیینات اتاق کودک از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در رشد خلاقیت وی در آینده می تواند بسیار تاثیر گذار باشد؛ بهتر است در طراحی دیوار اتاق بچه ها از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید، در این میان رنگ های سفید و آبی برای تزیین اتاق نوزاد بسیار مناسب می باشند، ایجاد فضاهایی که موجب بروز تخیلات در کودکان می شوند، نظیر ایجاد یک چادر یا خیمه سفید رنگ و یا بوم نقاشی نیز ایده بسیار جالبی برای دیزاین اتاق کودکانتان می باشد .
در طراحی دیوارهای این اتاق از برچسب استفاده شده است. برچسب‌ها این امکان را به شما می‌دهند که سریع و راحت قابل استفاده هستند. این طراحی بسیار زیبا اجرا شده است و جلوه خاصی نیز به اتاق بخشیده است.استفاده از برچسب‌ها نیز یکی از پر کاربرد‌ترین روش‌ها است.

نمایشگاه هنر ایران: اهمیت استفاده از برچسب دیواری در طراحی دکوراسیون اتاق خواب‌ها از این جهت است که می‌توان برای هارمونی و هماهنگی بیشتر عناصر اتاق از طراحی بر روی دیوار استفاده کرد. در طراحی دیوار از رنگ‌ها و یا طرح‌های پیش ساخته استفاده می‌شود.

این طراحی‌ها کمک فراوانی به زیبا‌تر شدن و جلوه دادن به اتاق می‌کند. همان طور که قبلا نیز گفته شد توجه به ترکیب درست و هماهنگی عناصر اتاق از عوامل موفقیت در طراحی داخلی است.

رنگ‌هایی که برای تزئین اتاق استفاده می‌شود معمولا روشن است و البته به سلیقه شخصی خود فرد نیز بستگی دارد در این جا چندین نوع رنگ آمیزی دیوار با قلم مو و یا با کمک شابلون و همچنین طرح‌های آماده را در نمونه‌های متعددی که انجام گرفته است نشان می‌دهیم.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا تاثیر استیکرهای دکوراسیون اتاق بر تخیل کودک را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 7 + 1 =