نمایشگاه هنر ایران

دیزاین یک اتاق خواب شیک و مدرن دخترانه

نمایشگاه هنر ایران: دیزاین یک اتاق خواب شیک و مدرن دخترانه

باید پذیرفت که شخصیت فرزندان نوجوان ما به سمت مستقل تر شدن پیش می رود. دیگر زمان آن که به ما می چسبیدند به سر رسیده است! اکنون باید اجازه دهیم تا خود را بهتر بشناسند. یک دختر یا پسر نوجوان قبل از هر چیز نیاز به یک اتاق خواب مستقل وچند منظوره با تمام امکانات استراحت، کار، تفریح و میزبانی از مهمان دارد. فعالیت ها و رفت و آمد موجود در منزل، مانع رشد حس استقلال و اعتماد به نفس در نوجوانان می شود.

تمامی اجزای دکوراسیون این اتاق خواب طوری طراحی شده اند که فضایی کاملا دخترانه و افسانه‌ای که آرزوی هر دختری می‌باشد را درست کرده اند.

اگر شما به دنبال یک ایده جذاب برای اتاق خواب دخترانه هستید فکر می‌کنم با دیدن این اتاق‌ها که توسط شرکت ایتالیایی AltaModa طراحی شده است، شگفت زده خواهید شد.

نمایشگاه هنر ایران: همانطور که در تصویر ملاحظه می‌نمائید، در طراحی این سبک اتاق خواب ترکیبی از دنیای مدرن و افسانه‌ای است و برای دختران جوان یک محیط پر احساس را ایجاد خواهد کرد.

تمامی اجزای دکوراسیون این اتاق خواب طوری طراحی شده اند که فضایی کاملا دخترانه و افسانه‌ای که آرزوی هر دختری می‌باشد را درست کرده اند.

کمد لباسی که در این مجموعه قرار گرفته است با طراحی که دارد یک کمد رویایی برای یک دختر خانم است.

دیگر لوازم جانبی و اقلام کوچک از قبیل لامپ، پرده، بالش و سایر وسایل دکوری طوری انتخاب شده اند که این اتاق را به یک اتاق افسانه‌ای که آرزوی هر دختری است تبدیل کرده است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا دیزاین یک اتاق خواب شیک و مدرن دخترانه را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 6 + 4 =