نمایشگاه هنر ایران

راهروهای کوچک را قابل استفاده کنید

نمایشگاه هنر ایران: راهروهای کوچک را قابل استفاده کنید

آموزش اینکه چگونه راهروهای کوچک را بزرگتر و قابل استفاده کنید.
دیوید کیهوی David Kaihoi یکی از طراحان معروف برای آپارتمان‌های کوچک می‌گوید : « ما ورودی را به سادگی و توسط نقاشی‌های کوچک کناری در، طراحی کردیم ». با این کار فضا کاربردی می‌شود و کت، کیف، پوتین و وسایلی از این دست را می‌توان در آنجا قرار داد. معروف‌ترین طراحان داخلی دنیا به شما می‌گویند که چگونه راهروهای کوچک، بزرگترو کاربردی‌تر شوند. نقاشی‌های کوچک کناری برای زیباتر کردن راهروهای کوچک

استفاده چند منظوره از راهروهای کوچک
راهرو نباید تنها محلی برای آویزان کردن کت یا کلیدها باشد. یک میز و صندلی مناسب و نه چندان بزرگ، می‌تواند برای شما یک دفتر کار کوچکی فراهم آورد.

وسعت بخشیدن به راهروهای کوچک با استفاده از آیینه ها
یک یا چند آیینه مناسب، با قاب‌های برنجی به طور چشمگیری وسعت ورودی خانه شما را چندین برابر می‌کند. طرحی که در این عکس مشاهده می‌شود را فیلیپ گوریوان Philip Gorrivan طراحی کرده است. افزایش نوری که توسط آیینه‌ها به وجود می‌آید، باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا می‌شود.

قاب درب‌های ورودی راهرو
راهرویی که در تصویر مشاهده می‌کنید به وسیله یک درب از آشپزخانه جدا شده است، در این راهرو که توسط کلی جیزن Kelly Giesen طراحی شده، قاب‌هایی از آیینه روی درب، تعبیه شده اند تا فضا بزرگتر به نظر برسد.

ایجاد فضایی قابل استفاده در راهروها با استفاده از مبلمان
نمایشگاه هنر ایران: این کنسول چوبی و طراحی خاص آن، در مقابل درب ورودی، راهرو را به بخشی قابل استفاده و رسمی در خانه تبدیل کرده است.

برجسته سازی
برجسته سازی قسمتی از راهرو، برجسته کردن بخشی از راهرو توسط رنگ‌ها راه دیگری برای بزرگتر به نظر رسیدن و در نتیجه کاربردی‌تر شدن راهروی خانه است. مانند این تصویر که طراح با استفاده از رنگ زرد برای در، این قسمت را بیشتر برجسته ساخته است. شارون Shearron طراح این خانه می‌گوید: « استفاده از ترفندهای گرافیکی، می‌تواند فضای کوچک را جالب و دوست داشتنی سازد».

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا راهروهای کوچک را قابل استفاده کنید را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 3 + 4 =