نمایشگاه هنر ایران

رنگ های خنثی در طراحی دکوراسیون فضای اداری چگونه خواهد بود؟

نمایشگاه هنر ایران: رنگ های خنثی در طراحی دکوراسیون فضای اداری چگونه خواهد بود؟

تا به حال فکر کرده‌اید که رنگ دکوراسیون اداره‌های مختلف چه تاثیری روی کارکنان یا مشتریان دارد؟ آیا اصلا رنگ محیط روی روحیه افراد تاثیرگذار است؟ تحقیقات مختلف در سراسر دنیا نشان‌دهنده‌ی این است که رنگ دکوراسیون هر اداره روی عملکرد کارمندانِ آن محیط تاثیرگذار است. این موضوع شاید در دید اول موردی پیش پا افتاده باشد اما اثر شگرفی دارد.

در جهان رنگ‌های بسیار متنوعی وجود دارد که بسته به نظر بیننده می‌توانند جذاب یا خسته‌کننده باشند. طیف رنگ‌ها بسیار گسترده است و امروزه ابزارهای مختلف هم با رنگ‌های گوناگونی در بازار به فروش می‌رسند تا بتوانند سلیقه افراد مختلف را پوشش دهند.

رنگ‌ها انواع گوناگونی دارند. این رنگ‌ها به سه دسته‌ی رنگ‌های گرم، سرد و خنثی تقسیم‌بندی می‌شوند. رنگ‌های گرم مانند قرمز، نارنجی، زرد؛ رنگ‌های سرد مانند آبی، سبز، بنفش و رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، سیاه، سفید، نقره‌ای.

نمایشگاه هنر ایران: برای انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون لازم است ابتدا تاثیر هر کدام را روی روحیه افراد بدانیم و سپس با در نظر گرفتن نکات خاصی رنگ مناسب را انتخاب کنیم.

دکوراسیون فضای اداری با استفاده از رنگ‌های خنثی، درچیدمان دکوراسیون فضای اداری پیش رو، در رنگ آمیزی فضای لابی به منظور ایجاد فضای آرام و دلنشین از رنگ خنثی استفاده شده است.

در انتخاب مبلمان فضا، سعی بر ادغام: سبک کلاسیک با استفاده از کاناپه چرم و آباژور استیل، سبک مدرن با استفاده از صندلی‌های سبز رنگ و میز شیشه‌ای و عناصر ارگانیک با استفاده از میز چوبی شده است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا رنگ های خنثی در طراحی دکوراسیون فضای اداری چگونه خواهد بود؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 86 + = 91