نمایشگاه هنر ایران

رنگ های پاستیلی و روشن در اتاق کودک و نوزاد

نمایشگاه هنر ایران: رنگ های پاستیلی و روشن در اتاق کودک و نوزاد

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز خود را در آن می گذرانند که تاثیر خیلی زیادی در روحیه آنها و خلقیات آنها خواهد داشت، پس بهتر است که طراحی اتاق فرزندان شما طوری باشد که  اتاق فرزندتان با سن و روحیات آنها تناسب داشته باشد تا از قرار گرفتن در آن اتاق احساس امنیت و آرامش و شادابی داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم که با قوانین دکوراسیون داخلی اتاق کودک آشنا باشید و برای فرزند خود این وقت و انرژی را بگذارید تا نتیجه آن را در شخصیت او مشاهده کنید زیرا بچه هایی که در محیط های آرام و سالم و با انرژی مثبت بزرگ می‌شوند معمولا بچه های آرام تر و خلاق تر و باهوش تری هستند.

نمایشگاه هنر ایران: طراحی دکوراسیون اتاق کودک به سبک کلاسیک با پارکت‌های چوبی و رنگ شاخص خردلی گرم، در حضور نورگیر محدود که فضای نوری طبیعی کمی را در اختیار قرار می‌دهد،‌ استفاده از رنگ خردلی در طراحی دکوراسیون داخلی، تاثیر بسیار خوبی در پوشش این خلا خواهد داشت.

در کنار این، ایجاد کنتراست رنگی در نظام بندی رنگ موجود در کنار کمک به عامل نورپردازی، کمک شایانی به افزایش عمق در اتاق خواب کودک پیش رو کرده است.

این عمق بیش از همه چیز مدیون ترکیب رنگی قهوه‌ای در کنار خردلی بوده که در کنار نورپردازی‌های موضعی محیطی آرام را در دل این اتاق خواب فراهم آورده است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا رنگ های پاستیلی و روشن در اتاق کودک و نوزاد را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 17 + = 26