نمایشگاه هنر ایران

طراحی دکور لابی شیک در فضای اداری

نمایشگاه هنر ایران: طراحی دکور لابی شیک در فضای اداری

وقتی وارد یک فضای اداری می‌شویم، اولین چیزی که به چشم می خورد لابی است . امروزه تنوع در طراحی داخلی لابی بسیار زیاد است. دکوراسیون لابی اداری طرح های متنوعی دارد. وجود لابی در ساختمان های اداری به این دلیل است که افراد مراجعه کننده هنگام ورود به فضای داخلی بتوانندبا منشی ارتباط داشته باشد و در صورت لزوم لحظاتی را منتظر بماند؛ در نتیجه این فضا به میز منشیو مبلمانی برای نشستن افراد نیاز دارد.در دسترس ترین فضا هنگام ورود به یک فضا، مناسب ترین محل برای قرارگیری لابی است.

میز منشی باید به گونه ای باشد که فرد به لابی و درب ورودی مشرف باشد، میز منشی قاعدتا بهشکل (L) می باشد، به دلیل جایگیری آن در گوشه ها و کنج ها که یک فضای نسبتاً خصوصی برای منشی ایجاد کنند.صندلی منشی باید راحت و مناسب باشد چرا که منشی ساعات زیادی را روی این صندلی سپری می کند.از این جهت این صندلی ها قابلیت تنظیم در جهات و زوایای مختلف را دارند.

نمایشگاه هنر ایران: طراحی دکوراسیون لابی فضای اداری قهوه‌ای و سیاه، در دکوراسیون این لابی آن چه در نگاه اول به چشم می‌آید مبلمانی است که در این مجموعه استفاده شده است.

مبلمانی راحت و شیک که فضا را ملموس‌تر کرده است.

یکنواختی که مبلمان با دیگر عناصر موجود در محیط دارد به شدت در ایجاد حس آرامش و امنیت به شخصی که در این فضا قرار می‌گیرد کمک می‌کند.

جدا سازی این اتاق انتظار از قسمت‌های دیگر نیز به گونه‌ای انجام گرفته که پیوستگی موجود در بین این مجموعه همچنان بر قرار است .

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا طراحی دکور لابی شیک در فضای اداری را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 4 + 6 =