نمایشگاه هنر ایران

معرفی رنگ‌های کشمشی و قرمز مایل به زرد در دکوراسیون منزل

نمایشگاه هنر ایران: معرفی رنگ‌های کشمشی و قرمز مایل به زرد در دکوراسیون منزل

آیا می‌خواهید چیدمان فضای خانه تان را با رنگ کردن خانه و با توجه به بودجه تان تغییر دهید؟ شما می‌توانید برای چیدمان‌های مختلف یک سری از وسایل تان را ثابت نگه دارید که همین مساله به بودجه تان بسیار کمک می‌کند. در این مطلب به شما خواهیم آموخت که چطور با اضافه کردن رنگ‌های می‌توانید دکوراسیون تان را تغییر دهید. رنگ‌های گرمی با تم رنگی قرمز بیشتر مناسب فصل پاییز هستند. یک چراغ رومیزی قرمز می‌تواند تمام توجه‌ها را به سمت میز کنار مبلی جلب کند. برای تکمیل کردن دکوراسیون تان می‌توانید از یک فرش با ترکیب رنگی قرمز و سفید، کوسن‌های قرمز و تلفیقی قرمز و سفید و دو تابلو کوچک قرمز روی دیوارتان استفاده کنید. تنها نکته این است که در استفاده از رنگ قرمز نباید زیاده روی کنید و باید تعادل را رعایت کنید.

نمایشگاه هنر ایران: کاغذ دیواری با یک الگوی گرافیکی کشمشی رنگ و قرمز مایل به زرد بر روی یک دیوار این اتاق نهارخوری گرم و چشمگیر تکیه می‌کند.

قطعات یکدست صورتی بر طرف دیگر دیوار باعث باریکی خطوط می‌گردد.

اشکال مدرن سفید روشن ( لامپ‌های آویخته، مجسمه‌های سرامیکی و طاقچه‌ها ) مشخصاً در مقابل عمق دیوار قرار می‌گیرند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا معرفی رنگ‌های کشمشی و قرمز مایل به زرد در دکوراسیون منزل را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 8 =