نمایشگاه هنر ایران

5 روش برای چیدمان تابستانی زیبا در منزل

نمایشگاه هنر ایران: 5 روش برای چیدمان تابستانی زیبا در منزل

یکی از بهترین طراحان دکوراسیون برای انواع جشن‌ها در این مقاله 5 راه را به شما نشان می‌دهد که می‌توانید به آسانی دکوراسیونی تابستانی و زیبا داشته باشید.

1 – اضافه کردن بشقاب‌های رنگی به میز غذاخوری
طراح دکوراسیون می‌گوید یکی از آیتم‌های مورد علاقه من بشقاب و ظروف رنگی است. شما برای داشتمن یک چیدمان تابستانی و زیبا می‌توانید از ظروف رنگی استفاده کنید. با این کار شما شادی و نشاط را هم به میز غذاخوری تان آورده اید. فقط توجه داشته باشید در بین این ظروف از ظرف‌های به رنگ سفید هم حتما استفاده کنید.

2 – استفاده از سینی‌های رنگی
طراح دکوراسیون می‌گوید سینی رنگی کاربردهای زیادی در دکوراسیون دارد. شما می‌توانید با یک سینی رنگی که پر از نوشیدنی‌های خنک تابستانی است از میهمانان تان پذیرایی کنید و یا آن را به عنوان دکور آشپزخانه به دیوار آن نصب کنید. و یا حتی می‌توانید داخل سینی‌های رنگی گلدان‌های کوچک تابستانی و یا شمع‌های رنگی را چیده و برای تزئین باغچه تان از آن استفاده کنید.

نمایشگاه هنر ایران:

3 – استفاده از کوسن‌های رنگی برای ایوان‌های تابستانی
طراح دکوراسیون می‌گوید با استفاده از بالش و قالیچه‌های رنگی از میهمانان تان در فضای بیرونی خانه تان پذیرایی کنید. همچنین می‌توانید صندلی‌های فضای بیرونی خانه تان را با پارچه‌های رنگی که به پشت آن‌ها آویزان می‌کنید، تزئین کنید .

4 – گلدان‌های شیشه‌ای رنگی
یکی از بهترین ایده‌ها برای تزئین پنجره‌ها و بالای شومینه‌ها که در این فصل کاربردی ندارد استفاده از گلدان‌های شیشه‌ای رنگی است.. برای این کار گلدان‌های شیشه‌ای رنگی را در سایزهای مختلف روی لبه پنجره و یا بالای شومینه تان بگذایرد.

5 – یک میز صورتی
برای پذیرایی از میهمانان تان در فضای باز می‌توانید یک میز چرخ دار به رنگ صورتی پررنگ را انتخاب کرده و روی آن لیوان، یخ و شربت‌ها را بگذارید. این میز حال و هوای خوبی به میهمانی هایتان می‌دهد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا 5 روش برای چیدمان تابستانی زیبا در منزل را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 28 = 33