نمایشگاه هنر ایران

ادغام بخش دکوراسیون پذیرایی و غذاخوری با هال

نمایشگاه هنر ایران: ادغام بخش دکوراسیون پذیرایی و غذاخوری با هال

در طراحی‌های امروز دکوراسیون داخلی و با محدود شدن فضا، ضرورت افزایش بهره وری با استفاده از دکوراسیون‌های تلفیقی نمود خواهد یافت.

همانطور که در تصویر پیداست، ادغام بخش‌های هال و غذاخوری در دل دکوراسیونی تاثیر پذیرفته از رنگ‌های پایهٔ سفید و قهوه‌ای روی داده است. در چنین دکوراسیونی، چینش وسایل باید به گونه طرح شود تا در کنار در نظر گیری تناسبات، مرز‌های دو فضا و نظم موجود در هر فضا رعایت گردد.

با دقت در این دکوراسیون نیز در خواهیم یافت که در نظرگیری بخش غذاخوری در جوار آشپزخانه، به خوبی این مرز را نمودار کرده است.

نمایشگاه هنر ایران: دکوراسیون داخلی هال و غذاخوری نقش مهمی در معرفی دکوراسیون منزل ایفا می‌کند؛ چرا که میزبانِ بسیاری از مهمانی‌ها و افراد مختلف با نگرش‌های متفاوت بوده و به عنوان شاخصی از طراحی کلی دکوراسیون داخلی، می‌تواند به عنوان نمادی از کلیت طراحی، جهت گیری، طرز تفکر، سلیقه و شخصیت ساکنین منزل را به قضاوت بگذارد .

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا ادغام بخش دکوراسیون پذیرایی و غذاخوری با هال را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 2 =