نمایشگاه هنر ایران

استفاده از رنگ سبز زیتونی تیره در هر اتاق منزل چگونه خواهد بود؟

نمایشگاه هنر ایران: استفاده از رنگ سبز زیتونی تیره در هر اتاق منزل چگونه خواهد بود؟

شما هم می‌توانید برای دیوارهای تان از رنگ زیتونی تیره استفاده کنید. برای جلوه بیشتر این رنگ تیره می‌توانید برای دیوارهای بشقاب‌های سفیدی با گل‌های سبز تیره و همچنین یک آینه محدب با قاب قهوه‌ای طلایی نصب کنید.

سبز زیتونی تیره اتاق نهارخوری :
می‌توانید دیوار اتاق نهار خوری تان را سبز زیتونی کرده و برای تزئین این دیوارها از تابلوهای ساده تک رنگ به رنگ‌های زرد و سبز استفاده کنید.

سبز زیتونی برای اتاق خواب :
برای داشتن رنگ سبز زیتونی در اتاق خواب تان می‌توانید دیوارهای آن را به رنگ سفید چرک کرده و از تختی که تلفیقی از چوب و چرم است استفاده کنید. فقط دقت کنید که باید رنگ چوب تخت حتما قهوه‌ای تیره باشد که با رنگ سبز چرم هماهنگی داشته باشد.

ایده‌های دیگر برای استفاده از رنگ سبز زیتونی در اتاق خواب :
می‌توانید بیشتر فضای اتاق خواب تان را به این رنگ درآورید. برای این کار ابتدا باید دیوارهای تان را به رنگ سبز زیتونی زده و از یک تخت خواب با سرتخت جیز که آن هم به رنگ سبز زیتونی است استفاده کنید. بهتر است برای تکمیل کارتان از کوسن و یک روتختی با همین تم رنگی استفاده کنید.

سبز زیتونی تیره برای اتاق نشیمن :
برای این دکور سعی کنید رنگ سبز کاناپه‌ای که در چیدمان تان از آن استفاده می‌کنید با رنگ دیوار یکی باشد. برای کامل‌تر شدن دکوراسیون تان باید از آینه‌های کوچک و بزرگ محدب و یک میز جلومبلی به رنگ سفید استفاده کنید.
اگر در اتاق نشیمن تان از کتابخانه هم استفاده می‌کنید باید رنگ آن از رنگ دیوارها یک درجه روشن‌تر باشد.

نمایشگاه هنر ایران: استفاده از رنگ سبز زیتونی در اتاق مطالعه :
رنگ سبز یکی از رنگ‌هایی است که باعث ایجاد آرامش در هر شخصی می‌شود. به هین دلیل استفاده از رنگ سبز برای اتاق مطالعه یک پیشنهاد بسیار عالی است.

اتاق خوابی به رنگ سبز روشن‌تر :
اگر شما هم جزو افرادی هستید که نمی خواهید خودتان را زیاد درگیر این رنگ کنید م یتوانید فقط از یک تخت به رنگ سبز روشن استفاده کنید. در این جا برای داشتن جلوه بیشتر تخت تان می‌توانید از یک تابلوی چوبی برای بالای تخت تان استفاده کنید.

تلفیق نارنجی و سبز برای اتاق نهارخوری :
ایده‌ای دیگر برای استفاده از رنگ سبز زیتونی در اتاق نهارخوری تلفیق آن با یک رنگ دیگر است. شما می‌توانید برای دیوارهای اتاق نهارخوری تان از یک کاغذ دیواری تلفیقی از رنگ سبز و نارنجی استفاده کنید و برای کف اتاق هم از یک کفپوش یا موکت به رنگ سبز یک دست. برای کامل‌تر شدن دکوراسیون تان هم باید از یک مبلمان به رنگ نارنجی استفاده کنید.

استفاده از رنگ سبز برای ورودی خانه :
اگر می‌خواهید مسیر ورودی خانه تان همیشه پرنور بوده و فضای آن بزرگتر به نظر برسد و در عین حال هم از رنگ سبز در آن استفاده کنید، می‌توانید از یک کاغذ دیواری به رنگ سفید که گلهایی به رنگ سبز دارد استفاده کنید.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا استفاده از رنگ سبز زیتونی تیره در هر اتاق منزل چگونه خواهد بود؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 1 =