نمایشگاه هنر ایران

استفاده از فنگ‌شویی در دکوراسیون پذیرایی مدرن

نمایشگاه هنر ایران: استفاده از فنگ‌شویی در دکوراسیون پذیرایی مدرن

استقرار اتاق غذاخوری در کنار آشپزخانه، می‌تواند به سهولت ارتباط میان بخش‌ها و گردش انرژی در محیط کاربری دامن بزند.

همانطور که در تصویر می‌بینیم از علم فنگ‌شویی نیز در طراحی محیط بهره گرفته شده است و مبلمان غذاخوری با طراحی خاص و مدرن و در تناسب رنگی با کف پوش در کنار تزیینات به نمود لوکس دکوراسیون داخلی منجر کشته است. در کنار این استفاده از آینه کاری در کنار اتاق، جهت انعکاس نور در جهات کنترل شده‌ای که منبع طبیعی نور موجود نیست؛ از مزایای این دکوراسیون داخلی به شمار می‌آید.

برای دست یابی به چشم اندازی مدرن در دکوراسیون داخلی باید از عناصر سنتی بپرهیزیم و وسایل و ادوات مدرن را جایگزین آن‌ها نماییم. بدین طریق فضای ما به سبک مدرن و با لوازم مدرن دکور شده است.

نمایشگاه هنر ایران: با اینکه می‌دانیم نور طبیعی لطیف و پویاست و نور مصنوعی هرگز درخشندگی و زیبایی نور طبییعی را نخواهد داشت , با این حال برای نورپردازی مصنوعی داخل فضا می‌توانیم سراغ ایده‌ها و طرح‌های گوناگون رفته و از مدل چراغ‌های ساده و مینیمال و یا تجملی متناسب با سبک مدرن برای دکوراسیون داخلی استفاده کرد .

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا استفاده از فنگ‌شویی در دکوراسیون پذیرایی مدرن را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 54 = 60