نمایشگاه هنر ایران

استفاده از مبلمان و ادوات چوبی و کلاسیک در دکوراسیون پذیرایی

نمایشگاه هنر ایران: استفاده از مبلمان و ادوات چوبی و کلاسیک در دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون اتاق غذاخوری به سبک کلاسیک باکف پوش و مبلمان چوبی در اتاقی که از هر دو جهت شمالی_جنوبی و یا شرقی_غربی دارای نورگیری روزانه است

پرهیز از رنگ‌های روشن و رنگ‌ها و ادوات منعکس کنندهٔ نور در طراحی دکوراسیون داخلی سرشار از نورگیر، جهت هدایت و بهره‌مندی درست از هجمهٔ نور ورودی، از گزینه‌های قابل اتکاست که با تامل در دکوراسیون اتاق غذاخوری فوق، قابل مشاهده است.

استفاده از مبلمان و ادوات چوبی و کلاسیک در کنار رنگ تیره روکش‌های مبل،‌ توانسته است در کنار گل آرایی‌ها و تزیینات موجود، حس گرما وصمیمت را برای حاضرین به ارمغان آورد.

اتاق غذاخوری و یا بخش غذاخوری منزل مسکونی , فرصتی برای کنار هم قرار گرفتن اعضای خانواده در ساعات صرف غذا در منزل را فراهم می‌آورد , به همین خاطر در طراحی دکوراسیون این بخش از خانه باید سلایق و روحیات افراد مختلف خانواده را در نظر گرفت .

نمایشگاه هنر ایران: در واقع می‌توان گفت این فضای خانه به دلیل قرار گرفتن در دستهٔ فضاهای عمومی خانه ( فضاهایی که کاربرد آن‌ها برای تمام اعضای خانواده و میهمانان می‌باشد ) از حالات شخصی و فردی خارج شده و نیازمند کلی نگری و درنظر قرار دادن حس و حالی است که تک تک اعضای خانواده با قرار گیری در این فضا به دست می‌آورند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا استفاده از مبلمان و ادوات چوبی و کلاسیک در دکوراسیون پذیرایی را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + = 23