نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

ایده های خلاقانه پاییزی برای دکور خانه

نمایشگاه هنر ایران: ایده های خلاقانه پاییزی برای دکور خانه

این مقاله پر از ایده‌های خلاق و تعداد زیادی صنایع دستی متناسب با فصل پاییز می‌باشد که می‌توانید از این ایده‌های جذاب برای تزئین خانه اتان در فصل پائیز بهره ببرید.

گل‌های کاغذی
با استفاده از کاغذ‌های ظریف قهوه‌ای رنگ گلبرگ‌هایی را درست کرده و آن‌ها را به شکل گل به هم بچسبانید .می‌توانید اشکال گوناگونی را با این گلبرگ‌ها در بیاورید و به این ترتیب آن‌ها را به دیوارهای خانه اتان بچسبانید و فضای خانه را به حال و هوای پائیز نزدیک کنید.

گلدان‌های طلایی
تزئینات پاییز نباید طوری باشد که فضای خانه به دلیل رنگ بندی آن به مدل روستایی نزدیک شود. از آینه‌ها و گلدان‌های فلزی استفاده شده است که داخل گلدان‌ها پر از گل‌های جنگلی نارنجی رنگ می‌باشد .حتی برای درست کردن این گلدان‌ها می‌توان از گلدان‌های معمولی استفاده کرد و روی آن‌ها را با اسپری طلایی رنگ کرد.
نکته : همچنین می‌توانید ریسمان‌هایی درست کنید و مهره‌های فلزی به آن‌ها آویزان کنید و آن‌ها را برای تزئین جلوی شومینه آویزان کنید.

کدوهای فیروزه ای
نمایشگاه هنر ایران: طاقچه‌ای از خانه را در نظر گرفته و روی آن کدو تنبل‌هایی را که با اسپری آبی رنگ به شکل فیروزه‌ای درآمده اند می‌گذاریم .هم چنین روی قطعات مشکی رنگی حروف تشکیل دهندهٔ پاییز را می‌نویسیم آنرا به صورت ریسمانی آویزان می‌کنیم.

تزئین قاب‌های روی دیوار
در این طراحی از انواع شمع‌های ریز و کوچک در کنار انواع کدوهای زیبا و ریز و به رنگ‌های گوناگون استفاده شده است .ریسمانی از اینها را درست کرده و آن‌ها را جلوی قابی که به دیوار آویزان است می‌اندازیم و در نهایت فضای این قسمت از دیوار را به حال و هوای روزهای پائیزی نزدیک می‌کنیم.

گل‌های گندمی
گلدان‌هایی را انتخاب کنید و سپس داخل آن‌ها را پر از گل‌های گندم کنید و آن را روی یک طاقچه یا روی شومینه بگذارید .هم چنین استفاده از کدو تنبل هم برای تزئین خانه متناسب با فصل پائیز بسیار مناسب می‌باشد.

تاج گل
تاج گلی با گل‌های کاغذی و هم چنین با تور درست می‌کنیم و روی آن را با تعدادی گل که آن‌ها هم از جنس کاغذ و رنگی می‌باشد تزئین می‌کنیم. بهتر است رنگ این گل‌ها به رنگ زرد و نارنجی و رنگ‌های مایل به پائیز باشد.برای درست کردن و چسباندن این گلبرگ‌ها باید از چسب حرارتی استفاده کرد و در نهایت این تاج گل را به یک قاب چوبی می‌چسبانیم.

برگ‌های کاغذی بلوط
برگ‌های کاغذی به شکل برگ‌های بلوط درست کرده و آن‌ها را بر روی شومینه آویزان کرده و تزئین می‌کنیم .به این ترتیب یک احساس طبیعی را به فضای خانه انتقال می‌دهیم .همچنین با این کار یک حالت و فضای جنگل مانند را در خانه امان به وجود آورده ایم.

تاج گل
نمایشگاه هنر ایران: تاج گلی مناسب با فصل پائیز درست کنید .برای این کار از یک مفتول فلزی استفاده کرده و به آن گلبرگ‌های کاغذی که خودتان آن‌ها را درست کرده اید بچسبانید و سپس این حلقه را به آینه آویزان کنید و حتی می‌توانید روی آن دو عدد گل آفتاب گردان زیبا بچسبانید. هم چنین می‌توانید جلوی آینه را پر از برگ‌ها و گل‌های پائیزی کنید .

شمعدان‌های پائیزی
یک شمعدان مشکی رنگ را در نظر بگیرید و داخل آنرا پر از گل‌های خشک قرمز و نارنجی کنید و سپس یک ظرف شیشه‌ای روشن را به شکل یک فانوس روستایی در آورده و داخل آن را یک شمع بگذارید و در نهایت آنرا به دیوار آویزان کنید و همچنین می‌توانید داخل آن را پر از چوب دارچین کنید.پرچم‌های مثلثی درست کرده و آن‌ها را به هم وصل کنید و روی هر کدام یک دکمه بزنید وآنرا جلوی شومینه آویزان کنید.همچنین یک ردیف سیب‌های مصنوعی سبز را پشت سر هم روی طاق شومینه قرار دهید.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا ایده های خلاقانه پاییزی برای دکور خانه را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 9 + 1 =