نمایشگاه هنر ایران

با درهای کشویی به دکوراسیون مدرن پذیرایی خود نظم بدهید

نمایشگاه هنر ایران: با درهای کشویی به دکوراسیون مدرن پذیرایی خود نظم بدهید

در دکوراسیون غذاخوری مدرن پیش رو و با جا نمایی و در نظرگیری بخشی یکتا برای آن، سعی بر تمرکز و شخصیت بخشیدنی بیش از پیش بر این بخش بوده است.

پرده‌های بلند در کنار رنگ سفید و مدرن پیکرهٔ طراحی، در کنار کنترل و نظم دهی به نور ورودی، توانسته است بر وجه یکتایی و آرامش بیش‌تر آن دمیده و در حضور درهای کشویی موجود، بهره گیری از آن را برای یک جلسه کاری و یا دوستانهٔ همراه با صرف وعده‌های غذایی تسهیل کرده است.

اجتناب از بهم ریختگی و شلوغی در دکوراسیون , استفاده از رنگ‌های روشن , استفاده از متریال‌های براق و منعکس کننده و … از جمله مواردی هستند که با کنترل و رعایت آن‌ها در دکوراسیون داخلی می‌توانیم بر نورپردازی محیط تاثیر بگذاریم.

نمایشگاه هنر ایران: هم نشینی رنگ‌های سفید, مشکی و خاکستری (نوک مدادی) در دکوراسیون سبک مدرن , فضایی شیک و خاص را به وجود می‌آورد که روح مدرنیته در آن دمیده شده است .

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا با درهای کشویی به دکوراسیون مدرن پذیرایی خود نظم بدهید را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 5 =