نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

بهترین طراحی برای اتاق دو خواهر چگونه باید باشد؟

نمایشگاه هنر ایران: بهترین طراحی برای اتاق دو خواهر چگونه باید باشد؟

بیان وضعیت
یک تختخواب دو طبقه از قدیمی‌ترین فضاهای کم جا است که همچنان جزو بهترین‌ها باقیمانده است. نه تنها این تختخواب‌ها راه حلی عالی برای حداکثر استفاده از فضا هستند، بلکه همانند یک دژ و یا فضایی سرگرم کننده مورد علاقه کودکان می‌باشند. این مدل که قفسه‌های بسیار دارد، دارای یک تخت نوجوان در زیر، راه حلی مناسب برای اتاق‌های باریک است. کشوهای بزرگ آن می‌تواند به عنوان یک صندوق انباری و یا کشوی زیر تخت به کار رود.

نقاشی بکشید
نمایشگاه هنر ایران: مکعب‌ها فقط به عنوان انباری به کار نمی روند بلکه همانند یک فضای هنری نیز هستند. نقاشی گچی بر قسمت‌های خالی به اسم خالق شان ثبت می‌گردد.

فضاهایی هوشمندانه
مطمئن شوید که هر تکه از اثاثیه فضایی مناسب را اشغال کرده است. پر کردن یک اتاق کوچک با وسایل بزرگ کار درستی نیست. تخت دو طبقه مشکلات چندی را در این اتاق رفع می‌کند. این تخت فضایی برای کمدی در زیر آن و همچنین برای تخت بالایی بوجود می‌آورد. بعلاوه یک انبار مخفی و طاقچه‌ای در پایین تخت قرار می‌گیرد.

راه حلی برای روشنایی
در یک اتاق مشترک باید فضاها چند کاره باشند و بالای تخت‌ها ممکن است با مشکل نور مواجه باشند. دقت کنید که چراغ‌های مطالعه بر روی دیوار قرار دهید. برای روشنایی کل اتاق، لامپ‌های آویزان نیز کاربردی هستند. آن‌ها می‌توانند در سقف‌های بلند با افزودن خصیصه‌ای دیگر بر اتاق به عنوان دکور به کار روند.

انباری مخفی
وجود انباری جلوی برخی بهم ریختگی‌های اتاق‌های شلوغ مشترک را می‌گیرد. کمدی که زیر تخت فوقانی در زاویه‌ای از اتاق قرار گرفته، براحتی لباس‌های دختران را می‌پوشاند. همچنین ترکیب تختخواب، اتاق را برای میز بازی، عسلی‌ها و تابلوی اعلانات کارهای هنری آماده می‌کند.

کمدی ایستاده
این قفسه کتاب درخشان محکم مشتمل بر قفسه‌های 18 سانتی، برای آپارتمان‌های شهری ثروتی محسوب می‌گردد. قفسه‌ها و جعبه‌های رنگی به رنگ‌های زنده اتاق دختران می‌افزاید. برای حفظ احساس شکوفایی و تازگی اتاق، اثاثیه سفید رنگ، فضای بصری اتاق را جلوه بیشتری داده و به دکوراسیون آن اجازه می‌دهد با دختران بالغ همراه گردد.

جزئیاتی گویا
نمایشگاه هنر ایران: میز آرایش همواره یک فضای نمایش ایده آل است. حروف تراشیده شده چوبی، نام دختران را هجی کرده و فضای هر یک را اختصاصی می‌کند.

طراوتی مصنوعی
گلهای مصنوعی باید بازتابی از تم رنگی تختخواب باشند. این زیبایی‌های مصنوعی می‌توانند هنر دستی فوق العاده‌ای برای کودکانتان باشند تا با ساخت آن‌ها احساس غرور نمایند.

فضاهای مکعبی
این فضای دیواری از 12 مکعب کوچک، 2 قفسه و یک میز متحرک تشکیل شده است. در اینجا به اندازه کافی قفسه وجود دارد تا به هر یک از دخترها اختصاص یابد. اسباب بازی‌های ترک زرد رنگ درون قفسه‌ها و بالای آن، بین نشیمن و میز بازی قابل جابجایی است.

نگهداری وسایل
نمایشگاه هنر ایران: وسایل را می‌توان در همه جا نگهداری نمود. هر قطعه از اثاث این اتاق همانند یک انباری است. این مدل مکعبی پر فضا این امکان را به دختران می‌دهد که یک انباری قابل دسترس داشته و همچنین دکور اتاق را زشت نکنند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا بهترین طراحی برای اتاق دو خواهر چگونه باید باشد؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 7 + 1 =