نمایشگاه هنر ایران

تاثیر استفاده از پارکت چوبی در دکوراسیون اتاق پذیرایی غذاخوری

نمایشگاه هنر ایران: تاثیر استفاده از پارکت چوبی در دکوراسیون اتاق پذیرایی غذاخوری

دکوراسیون اتاق غذاخوری در اتاقی نورگیر و دارای پنجره‌های بزرگ با پارکت‌های چوبی

بهره‌مندی از نور طبیعی در اتاق غذاخوری و به هنگام صرف وعده‌های غذایی به دلپذیر شدن آن کمک شایانی خواهد کرد.

در طراحی دکوراسیون داخلی این چنین، استفاده از پارکت چوبی تیره رنگ موجب اجتناب از آشفتگی محیط بواسطهٔ بازتاب نور شده و با داخل شدن مبلمان نشیمن در کنار مبلمان میز غذاخوری به مکانی راحت برای صرف غذایی صمیمی و با هزینه‌ای کم بدل شده است. در چنین دکوراسیونی بواسطهٔ نزدیکی با آشپزخانه، ارتباط مابین دو بخش موجود به راحتی صورت خواهد پذیرفت.

از هرچه بگذریم اتاق غذاخوری را باید در وهلهٔ اول و با تاکید بر فعل غذاخوردن قلمداد کرد. بنابراین هر المانی که بتواند بر شاداب‌تر و دلچسب شدن این عمل دامن بزند، می‌تواند با داخل شدن در طراحی دکوراسیون داخلی، این مهم را تقویت کرده و لذتی دوچندان را برای کاربران فضا به ارمغان آورد.

نمایشگاه هنر ایران: نور با سرزندگی و صمیمت خود در کنار محیطی که از ورای خود روایت می‌کند؛ از جمله عناصری ست که می‌تواند به گسترش دامنهٔ این موضوع کمک شایانی کند.

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا تاثیر استفاده از پارکت چوبی در دکوراسیون اتاق پذیرایی غذاخوری را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 11 = 14