نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

تاثیر برچسب دیواری در دکوراسیون اتاق کودک

نمایشگاه هنر ایران: تاثیر برچسب دیواری در دکوراسیون اتاق کودک

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز خود را در آن می گذرانند که تاثیر خیلی زیادی در روحیه آنها و خلقیات آنها خواهد داشت، پس بهتر است که طراحی اتاق فرزندان شما طوری باشد که  اتاق فرزندتان با سن و روحیات آنها تناسب داشته باشد تا از قرار گرفتن در آن اتاق احساس امنیت و آرامش و شادابی داشته باشند.

پیشنهاد می کنیم که با قوانین دکوراسیون داخلی اتاق کودک آشنا باشید و برای فرزند خود این وقت و انرژی را بگذارید تا نتیجه آن را در شخصیت او مشاهده کنید زیرا بچه هایی که در محیط های آرام و سالم و با انرژی مثبت بزرگ می‌شوند معمولا بچه های آرام تر و خلاق تر و باهوش تری هستند.

نمایشگاه هنر ایران: در این طراحی از رنگ بنفش برای رنگ آمیزی اتاق خواب نوزاد استفاده شده است. برچسب‌های دیواری طرح خرسیحالت فانتزی کارتونی به محیط داده است.

بنفش از رنگ‌های فانتزی است. این رنگ نشانه قدرت و انرژی است.

از رنگ‌های رویایی و رمز آلود است. استفاده از این رنگ روشن برای اتاق نوزاد مناسب است. طرحی که برر وی آن نیز اجرا شده است بسیار زیبا و دلنشین است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا تاثیر برچسب دیواری در دکوراسیون اتاق کودک را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 58 = 60