نمایشگاه هنر ایران

تاثیر پارکت چوبی کرم در دکوراسیون پذیرایی سنتی

نمایشگاه هنر ایران: تاثیر پارکت چوبی کرم در دکوراسیون پذیرایی سنتی

دکوراسیون اتاق غذاخوری در فضایی صمیمی و نزدیک به اتاق نشیمن با پارکت‌های چوبی کرم رنگ برای بزرگ‌تر نشان دادن فضا

در دکوراسیون‌هایی که بواسطهٔ ادغام شدن با بخش‌های دیگر دکوراسیون داخلی فاقد بخشی مجزا می‌باشند،‌ تاثیر پذیری از دکوراسیون بخش مجاور در کنار استفاده از نظام رنگی که به بزرگ جلوه دادن فضای کاربری کمک کند،‌ اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

در دکوراسیون اتاق غذاخوری پیش رو، استفاده از پارکت چوبی کرم رنگ در کنار زیبایی که در نزدیکی رنگی با مبلمان ایجاد نموده است تواسنته، به نمود بزرگتر اتاق کمک کند؛ در کنار این، المان‌ها وتزیینات طبیعی موجود در مرز اتاق غذاخوری و نشیمن، به پیوستگی دکوراسیون انجامیده است.

در اکثر خانه‌ها خصوصا خانه‌های مسکونی با متراژ‌های پایین اتاق غذاخوری به صورت اتاق و فضایی مجزا از دیگر بخش‌های و خانه نیست بلکه اکثرا در فضاهای مجاور با آشپزخانه و اتاق نشیمن قرار دارد.

نمایشگاه هنر ایران: این مسئله باعث می‌شود تا بخش غذاخوری به گونه‌ای مجزا از دیگر بخش‌ها نباشد و حتی تحت تاثیر دکوراسیون فضاهای مجاور خود قرار گیرد. در این حالت است که ارتباط فضایی قطع نمی‌شود ( به دلیل همخوان و هم نوع بودن دکوراسیون بخش‌ها ) و دکوراسیون بخش‌های مختلف خانه به زیبایی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند .

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا تاثیر پارکت چوبی کرم در دکوراسیون پذیرایی سنتی را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =