نمایشگاه هنر ایران

توضیحی کوتاه از دکوراسیون پذیرایی مدرن با تراس فضای سبز

نمایشگاه هنر ایران: توضیحی کوتاه از دکوراسیون پذیرایی مدرن با تراس فضای سبز

فضای پیش روی آشپزخانه که در مجاورت نورگیری گسترده و با نمایی سرسبز و طبیعی واقع شده است؛ دست طراح را باز می‌گذارد که با راحت‌ترین و ساده‌ترین امکانات و ادوات بتواند دکوراسیون داخلی مورد نظر خود را پیاده سازی نماید. طراحی و استقرار منظم و محدود ادوات حاضر در بخش غذاخوری به موجب جلوگیری از ایجاد آشفتگی در فضا صورت پذیرفته و ذهن کاربر را برای لذت بردن از نمای پیش رو، آشفته نکرده است. همچنین در حضور دکوراسیون آشپزخانه سعی شده تا با استفاده از رنگ بندی‌های هماهنگ، یکپارچگی و به تبع آن نظم محیط حفظ گردد.

برقراری دکوراسیون در فضایی محدود، از جمله چالش‌هایی ست که در طراحی دکوراسیوان داخلی هر بخش نمود خواهد یافت.

نمایشگاه هنر ایران: نکتهٔ قابل توجه این جاست که پیروی از الگوها و قواعد کوچک می‌تواند به برطرف نمودن این مشکل بیانجامد. بهره گیری از دکوراسیون‌های تلفیقی، طراحی‌های مینیمال و هم استفاده درست و جای گذاری به جای ادوات می‌تواند با صرف هزینه‌های نه چندان زیاد، این خلا را پوشش دهد.

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا توضیحی کوتاه از دکوراسیون پذیرایی مدرن با تراس فضای سبز را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =