نمایشگاه هنر ایران

جایگاه نمایشگر تلویزیون در پذیرایی کجا باید باشد؟

نمایشگاه هنر ایران: جایگاه نمایشگر تلویزیون در پذیرایی کجا باید باشد؟

انتخاب یک محل مناسب برای قرار دادن تلویزیون‌های LCD یا LED همیشه یکی از دغدغه‌های طراحان داخلی است.

اگر اطراف تلویزیون شما شلوغ است مثلاً کتابخانه، بوفه یا تابلوهای مختلف و بزرگ در اطراف آن نصب شده است و شما هم به چیدمان‌های مدرن علاقه مند هستید، بهترین کار این است که تلویزیون را داخل یک پنل قرار دهید تا هم زیبایی آن بیشتر به چشم آید و هم از فضای شلوغ اطرافش جدا شود.

همچنین نصب تلویزیون روی دیواری از اتاق که با کاغذ دیواری طرح دار پررنگ و یک قاب سفید رنگ پوشیده شده، نیز جای مناسبی برای قرار دادن تلویزیون‌های دیواری است.

اما اگر تلویزیون شما در اتاقی قرار دارد که تنها گاهی اوقات از آن استفاده می‌کنید؛ مثلاً در دفتر کارتان؛ بهتر است از کمد کمک بگیرید، استفاده از کمد باعث می‌شود تلویزیون از ضربه‌های احتمالی محافظت شود و برای هر بار استفاده تنها کافی است در کمد را باز کنید.

ضمنا فراموش نکنید که تلویزیون باید فاصله مناسبی با وسایل حرارتی و سیستم گرمایشی داشته باشد و رو به روی نور آفتاب نیز قرار نگیرد.

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا جایگاه نمایشگر تلویزیون در پذیرایی کجا باید باشد؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 6 = 11