نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

جنگل سبز در دکوراسیون اتاق کودک

نمایشگاه هنر ایران: جنگل سبز در دکوراسیون اتاق کودک

جنگل مکانی تاریک و مرموز، پر از درختچه های انبوه، درختان بلند و سایه هایی که در اون حیواناتی عجیب و غریب به کمین نشسته اند. محلی هیجان انگیز و پر از ماجراجوییست و فرصت یادگیری بیشتر در مورد حیوانات، گیاهان و طبیعت رو به کودک میده. یکی از ایده های جالب برای دیزاین اتاق کودک استفاده از تم جنگله که میتونه علاقه ی فرزندتون به طبیعت رو هم در پی داشته باشه. از این دیزاین بیشتر برای تزئین و دکور اتاق پسرها استفاده میکنند اما به نظر من با کمی ذوق و سلیقه میشه اتاقی دخترونه هم با تم جنگل داشت.
دکوراسیون اتاق کودک با طرح جنگل برای سرگرمی کودک، در این جا نیز طراحی بی نظیری برای یک فضای بازی که کودک در آن می‌تواند سرگرم شود ایجاد شده است.

نمایشگاه هنر ایران: این طراحی که با ایده از یک طرح جنگلی اجرا شده است بسیار زیبا و منحصر به فرد است.

کودک از تک تک لحظاتی که در این فضا به بازی مشغول می‌شود لذت می‌برد و از این محیط امن و دنج که برای رشد وپرورش بهتر وی ایجاد شده است انرژی می‌گیرد و این حس که در یک جنگل قرار گرفته است او را به وجد می‌آورد.

افرادی که دورهٔ کودکی سرشار از شادی و بازی داشته اند دارای روحیه سالم و جوان و پر نشاطی هستند.

توجه به دوران کودکی فرزندتان از مسائلی است که والدین باید به آن بسیار توجه کنند در این دوره شخصیت کودک شکل می‌گیرد.

یکی از علایق کودکان در این سن بازی و ماجراجویی است از این جهت باید عناصر لازم برای وی فراهم شود.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا جنگل سبز در دکوراسیون اتاق کودک را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 79 + = 88