نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

در حیاط خلوت و حیاط خود از رنگ های شاد استفاده کنید

نمایشگاه هنر ایران: در حیاط خلوت و حیاط خود از رنگ های شاد استفاده کنید

حیاط و حیاط خلوت، پشت‌بام و یا پاسیو، یکی از نقاط برجسته در هرخانه‌ای است که به عنوان یک مکان مناسب برای نشست‌های دورهمی تفریحی گروهی می‌باشد .

بنابراین این محوطه باید بسیار زیبا و جذاب طراحی و رنگ آمیزی شود تا منتقل کننده حس شادی بوده و دلپذیر باشد.

یا حتی اگر که امکان رنگ آمیزی شاد برایتان فراهم نیست از اشیا و لوازم با رنگ‌های شاد استفاده کنید، نظیر؛ گلدان‌های رنگارنگ، میز و صندلی‌های رنگ روشن، اشیا و لوازم تزئن کننده پرچین یا دیوارهای دور محوطه و…

درهای پشت خانه اجازه دسترسی مناسب به این حیاط را می‌دهد .همچنین این نقاط از خانه این مزیت را دارند که مقدار زیادی نور طبیعی داخل آن‌ها می‌تابد و باعث می‌شود که زمانی که در این مکانها می‌نشینیم احساس آرامش بیشتری داشته باشیم.

نمایشگاه هنر ایران: شاید جالب باشد بدانید، تنها با تغییر معماری و دکوراسیون درون خانه نیست که می‌توان فضاها را دلپذیرتر کرد؛ اگر به نکته‌ای همچون رنگ آمیزی صحیح و استفاده از رنگ‌های مکمل و مناسب توجه داشته باشید، دیگر نباید نگران باشید! پس بی‌تفاوت از کنار این موضوع نگذرید.

مهم آن است که از رنگ‌های مورد علاقه تان بهره ببرید و اجازه دهید تا تمامی خانه با توجه به سلیقه شما و همچنین سرشار از آرامش برایتان تزئین و طراحی شود.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا در حیاط خلوت و حیاط خود از رنگ های شاد استفاده کنید را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 7 = 15