نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

دکوراسیون اتاق کودک با رنگ هیجان آور قرمز

نمایشگاه هنر ایران: دکوراسیون اتاق کودک با رنگ هیجان آور قرمز

بهترین چیز هنگام تزیین دکوراسیون اتاق کودک، آزادی در انتخاب های متعدد پیش رویمان است. هنگام تزیین اتاق کودک در انتخاب رنگ ها، الگوها و سبک های طراحی با هیچ محدودیتی روبرو نیستیم. دکوراسیون اتاق کودک با رنگ قرمز یکی از نتایج همین آزادی عمل در تزیین فضای استراحت و سرگرمی کودکان است. همانطورکه می دانید رنگ های بسیار روشن و قوی مانند قرمز برای سایر اتاق های خانه اگر مقدار زیاد استفاده شود از لحاظ بصری ناراحت کننده و نامطلوب بنظر می رسد اما همین رنگ ها در اتاق کودک بسیار دوست داشتنی و دلپذیر بنظر خواهند رسید.

با روی کار آمدن طرح های مدرنی که همزمان با سن کودک رشد می کنند و بگونه ای تا سنین نوجوانی برای وی مناسب هستند، استفاده از رنگ ها روشن در زمینه رنگ های حنثی مانند سفید، بیشتر و بیشتر بین مردم طرفدار پیدا می کنند. در این مطلب با اتاق هایی آشنا خواهید شد که دقیقا همین استایل طراحی را در دکوراسیون خود پیاده کرده اند.

استفاده از رنگ قرمز در اتاق کودکان مسلما نسبت به اتاق بزرگسالان بسیار لذت بخش تر و البته تاثیر گذارتر است. در اتاق بزرگسالان معمولا به این رنگ بعنوان یک رنگ ریسکی و اندکی جلف نگاه می کنند در صورتی که در اتاق کودک به هیچ عنوان اینگونه نیست. اگر رنگ قرمز را به صورت درست و مناسب استفاده کنید، نتیجه کار دقیقا همان چیزی خواهد شد که طراحان از آن بعنوان جلوه بصری خارق العاده، پرانرزی و فریبنده یاد می کنند.

نمایشگاه هنر ایران: طراحی دیگری از اتاق خواب برای کودک که کمک شایانی به وی در هنگام رشد او فراهم می‌کند.

در این طراحی اتاق خواب از رنگ قرمز استفاده شده است که از رنگ‌های پر انرژی و با قدرت است و در کودک حس خلاقیت و ابتکار را به وجود می‌آورد.

این اتاق با کف پوشی مناسب پوشیده شده است و فضای مناسبی راهنگامی که کودک به بازی می‌پردازد برای وی فراهم می‌کند.

طراحی یک اتاق باید خاص و کاربردی باشد و برای محیط رشد کودک مناسب باشد و از مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

اتاق کودک باید به گونه‌ای طراحی شود که طی گذر از کودکی به نوجوانی قابل استفاده و ساده و شیک باشد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا دکوراسیون اتاق کودک با رنگ هیجان آور قرمز را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 33 + = 34