نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

رنگ آبی رنگ آرامش در دکور اتاق‌خواب شما

نمایشگاه هنر ایران: رنگ آبی رنگ آرامش در دکور اتاق‌خواب شما

استفاده از رنگ آبی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب بسیار ایده خوبی است. این رنگ فوق العاده می تواند هم به اتاق خواب آرامش بخشیده و هم آن را سرشار از زندگی و نشاط کند.

برای دکوراسیون اتاق خواب مینیمال و مدرن، استفاده از رنگ آبی روشن مناسب است زیرا ما را به یاد آسمان و دریا می اندازد که این امر موجب آرامش می شود. رنگ های آبی تند مثل آبی فیروزه ای، آبی لاجوردی برای دکوراسیون اتاق خواب جوانان بسیار مناسب می باشد زیرا چنین سبک هایی هم شاد و هم مدرن هستند. رنگ های آبی های تیره تر نیز رنگ های بسیار شیکی و فاخری هستند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ می شوند.

نمایشگاه هنر ایران: بی شک زمانی که دکوراسیون اتاق خواب شما با طراحی منحصر بفرد عجین شود، دوست خواهید داشت که این شکوه را با دیگران به اشتراک گذاشته و از نمایش آن به دوستان و آشنایان خود احساس غرور کنید.

بهره‌مندی از یک دکوراسیون لوکس را شاید بتوان با هزینه‌ای متعادل در دسترس دید.

رنگ آبی و سفید دیوارها در هم نشینی متناسب با رنگبندی تخت خواب توانسته روح شادابی و زیبایی را در اتاق خواب جاری کند.

در کنار آن نورپردازی جداگانه توسط آباژورها در کنار نورگیر موجود و پرده‌های آویخته از بالای تخت‌ها، گویی دو بخش مجزا را پدید آورده که رنگبندی و نظم در طراحی، آن‌ها را در کالبدی یکپارچه گردهم آورده است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا رنگ آبی رنگ آرامش در دکور اتاق‌خواب شما را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 4 + 2 =