نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

رنگ شکلاتی قهوه‌ای در دکوراسیون چگونه خواهد بود؟

نمایشگاه هنر ایران: رنگ شکلاتی قهوه‌ای در دکوراسیون چگونه خواهد بود؟

خیلی زیرکانه با استفاده برابر از همه رنگ‌مایه‌های روشن و ملایم پاییزی یک ترکیب رنگ روشن و کم رنگ را به روز نمایید.

ترکیب رنگ سبز آبی مات و خاکستری این اتاق با اضافه کردن آهنگ‌های نارنجی کدویی مبلمان راحتی و صندلی چوبی شکلاتی قهوه‌ای رنگ، حالت پاییزی به خود گرفته است. رنگ‌های گرم هنگامی که با ترکیب آرام مستقر در فضا آمیخته گردد با توناژ سرد اتاق کنتراستی زیبا ایجاد می‌کند

در تمام طول سال اجازه دهید که رنگ‌های قرمز، زرد، پرتقالی و قهوه‌ای درخشان پاییز خانه تان را رنگ آمیزی کند. بدین منظور از رنگمایه‌ها استفاده نمایید.

هنگامی که پاییز با رنگین کمانی از رنگ‌های زرد و قرمز و نارنجی جادو می‌کند می‌توان برای ایجاد یک تغییر غیر منتظره از رنگ بنفش بادمجانی در رنگ آمیزی استفاده کرد .

نمایشگاه هنر ایران: استفاده از یک رنگ واحد برای بافتهای مختلف زیبایی و جلوه ای ملایم در فضا ایجاد میکند علی الخصوص هنگامی که رنگمایه مورد استفاده به اندازه این قهوه ای شکلاتی تند وغلیظ باشد . آهنگ دلنواز تاج چوبی کنده کاری شده دیواری ، نیمکت های چرمی و قالیچه پهن شده در منطقه روشن و نورگیر اتاق همگی رنگ قهوه ا ی را نشان می دهند اما چون در مناطق مختلفی از این رنگ استفاده شده است کیفیتهای مختلفی را ارائه می دهند – همه اینها بر حجم تختخواب اضافه می کنند .

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا رنگ شکلاتی قهوه‌ای در دکوراسیون چگونه خواهد بود؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 46 = 49