نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

طراحی جذاب و با نشاط دکوراسیون اتاق کنفرانس

نمایشگاه هنر ایران: طراحی جذاب و با نشاط دکوراسیون اتاق کنفرانس

امروزه ساختمان های اداری بسیار گسترده تر شده اند و طراحی و دکوراسیون اداری بخش های مختلف ساختمان  بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این موضوع باعث شده است که در طراحی معماری ساختمان های اداری تغییرات چشمگیری به وجود آید. یکی از بخش هایی که باید در طراحی و دکوراسیون اداری آن دقت زیادی مبسوط داشت، لابی در دکوراسیون اداری می باشد. لابی در دکوراسیون اداری جایست که رفت و آمدهای زیادی صورت می پذیرد.

در واقع لابی یکی از مکان های استراتژیک در دکوراسیون اداری می باشد. کارمندان در این مکان با هم آشنا می شوند و با یکدیگر به تعامل می پردازند. از این رو بسیاری از نظرات و ایده های خلاقانه در این مکان رد و بدل می شوند. یکی از شگردها و استراتژی های شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در طراحی و ساخت لابی این است که باعث شوند کارمندان در این محل با یکدیگر برخورد و تبادل نظر کنند.

نمایشگاه هنر ایران: طراحی دکوراسیون اتاق کنفرانس با ایجاد فضای شاداب، رنگ قرمز از رنگ‌های است که به محیط انرژی می‌دهد استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون اتاق کنفرانس حس سر زندگی و نشاط می‌بخشد.

آن چنان که می‌بینیند از گیاهان نیز در این اتاق کنفرانس استفاده شده استفاده از آن حس زندگی را به محیط بخشیده و یک هارمونی مناسب با رنگ قرمز دارد.

انتخاب پنجره شیشه‌ای نیز حس قرار گیری در محیط بسته را در افراد که در این اتاق قرار دارند کاهش می‌دهد و به آدمی حس آزادی می‌دهد وبه سمت مشارکت و کار گروهی سوق می‌دهد.

رنگ سفید نیز تاثیر زیادی در بیان رنگ قرمز دارد هر چند رنگ قرمز در این اتاق فقط برای صندلی‌ها انتخاب شده است اما رنگ سفید از آن جای که نماد خلوص است سبب شده است که این رنگ به خوبی بیان شود.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا طراحی جذاب و با نشاط دکوراسیون اتاق کنفرانس را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 46 + = 50