نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

طراحی ویژه و اختصاصی دکوراسیون لابی فضای اداری

نمایشگاه هنر ایران: طراحی ویژه و اختصاصی دکوراسیون لابی فضای اداری

امروزه ساختمان های اداری بسیار گسترده تر شده اند و طراحی و دکوراسیون اداری بخش های مختلف ساختمان  بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این موضوع باعث شده است که در طراحی معماری ساختمان های اداری تغییرات چشمگیری به وجود آید. یکی از بخش هایی که باید در طراحی و دکوراسیون اداری آن دقت زیادی مبسوط داشت، لابی در دکوراسیون اداری می باشد. لابی در دکوراسیون اداری جایست که رفت و آمدهای زیادی صورت می پذیرد.

در واقع لابی یکی از مکان های استراتژیک در دکوراسیون اداری می باشد. کارمندان در این مکان با هم آشنا می شوند و با یکدیگر به تعامل می پردازند. از این رو بسیاری از نظرات و ایده های خلاقانه در این مکان رد و بدل می شوند. یکی از شگردها و استراتژی های شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در طراحی و ساخت لابی این است که باعث شوند کارمندان در این محل با یکدیگر برخورد و تبادل نظر کنند.

نمایشگاه هنر ایران: طراحی دکوراسیون لابی فضای اداری، دکوراسیون متفاوت برای اتاق انتظار که در عین سادگی بسیار شیک نیز به نظر می‌آید.

از فضایی نه چندان بزرگ به شکلی مناسب استفاده شده است.

با هزینه‌ای نه چندان زیاد فضایی مناسب را برای مهمانان ایجاد کرده است.

رنگ‌های گرمی همچون زرد و نارنجی در کف پوشی که در اتاق استفاده شده است به لطافت محیط کمک کرده است.

رنگ قهوه‌ای برای صندلی نماد ثبات و بر گرفته از رنگ‌های طبیعی است در کنار این رنگ‌هایی که در کف پوش استفاده شده مناسب است.

در روبروی صندلی‌ها نیز تابلویی نصب شده که محیط را از یکنواختی خارج می‌کند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا طراحی ویژه و اختصاصی دکوراسیون لابی فضای اداری را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 15 = 25