نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

لوازم سفید رنگ در دکوراسیون بهاری با تم دریا

نمایشگاه هنر ایران: لوازم سفید رنگ در دکوراسیون بهاری با تم دریا

اگر جسارت رنگ‌های بهاری در دریایی از لوازم سفید رنگ داشته باشید حتما با ایده‌هایی جالب و ساده می‌توانید دکور آشپزخانه تان را بهاری کنید. پس با این مطلب همراه شوید:

برچسب‌های قدیمی
رنگ‌های روشن برچسب‌های جعبۀ میوه‌ها و سبزیجات قدیمی وقتی کنار هم جمع می‌شوند بیانیه جسورانه‌ای را ایجاد می‌کنند. برچسب‌های گرافیکی که میان دریایی از لوازم سفید، بالای قفسه‌های کنگره‌ای سفید به نمایش در می‌آیند، نمایش روستایی دوباره رواج یافته‌ای را به وجود می‌آورند.

ظروف مسی آشپزخانه
یک نمایشگاه دیواری ساده با استفاده از جمع کردن قطعات مسی کنار هم ایجاد کنید. برای جذاب کردن روستای قدیمی قطعات مسی را با کابینت‌های کهنه نما شده به رنگ سفید مایل به زرد ترکیب کنید.

اضافه کردن یک رنگ برجسته
یک نشانۀ قدیمی بزرگ با یک رنگ برجسته راه کاملی برای اضافه کردن فردیت است. این رنگ قرمز روشن نشانۀ مدور در مقابل آشپزخانۀ سفید و خالی چشمگیر است. این نشانه جذابیت کافی برای نگه داشتن خود رد این فضای باز را دارد. اقلام کوچکتر مثل یک تراکتور قرمز کوچک و تختۀ برش، رنگ برجسته را احیاء می‌کنند.

نشانه‌های ساده
نمایشگاه هنر ایران: نشانه‌های غذای قدیمی باعث افزایش جذابیت آشپزخانه یا اطاق پذیرایی می‌شوند. اینجا، یک نشانۀ کهنه نما شده یک قفسۀ باز را تزئین می‌کند. این نمایش تأثیر زیادی در فضایی که دیوارها و کابینت‌ها هستند می‌گذارد.

هنر دیواری آشپزخانۀ قدیمی
یک نمایشگاه زیبای دیوار هنری با رنگ‌های جالب توجه در آشپزخانه ایجاد کنید. ظروف لعابی قدیمی وقتی روی دیوار یک خانۀ روستایی در کنار هم قرار می‌گیرند به جذابیت هنری می‌افزایند.
نمایش قفسه‌های ادویه
این قفسه‌ها معمولاً برای نمایش اشیای گردآوری شده استفاده می‌شدند، ولی حالا خودشان جزو اشیای گردآوری شده محسوب می‌شوند. قفسه‌های ادویۀ کوچک را در فروشگاه‌های دست دوم فروشی و حراجی‌ها جست و جو کنید. آن‌ها را با انواع رنگ‌های لطیف روستائی نقاشی و روی دیوار آویزان کنید.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا لوازم سفید رنگ در دکوراسیون بهاری با تم دریا را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 9 + 1 =