نمایشگاه هنر ایران

رنگ کرم در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی چگونه خواهد بود؟

نمایشگاه هنر ایران: رنگ کرم در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی چگونه خواهد بود؟

رنگ حمام و سرویس بهداشتی از جمله موارد بسیار مهمی می باشند که نه تنها بر زیبایی محیط، بلکه در بهداشت و سلامت جسمی افراد نیز تاثیرگذار است. رنگ های استفاده شده برای کاشی های دیوار و کف، کابینت ها و وسایل موجود در سرویس بهداشتی و توالت باید با توجه به میزان بزرگی یا کوچکی فضا انتخاب شود. علاوه براین، هر یک از رنگ ها از نظر روانشناسی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که نباید از آن غافل شد.

دکوراسیون داخلی لوکس حمام و دست شویی با رنگ‌های سفید و کرم و سرامیک‌های دیواری تک رنگ و کوچک، در این دکوراسیون همانطور که ملاحظه می‌کنید فضای حمام اعم از دیوارها و کاشی‌ها از رنگ کرم و شیری استفاده شده است اما تنها موردی که از هرچیز بیشتر خود را نشان می‌دهد نورپردازی و تلفیق سبک مدرن و کلاسیک است کخه بسیار زیبا و حرفه‌ای انجام شده و فضای حمام را رویایی کرده است.

نمایشگاه هنر ایران: در دکوراسیون بخش‌هایی که در تقسیمات فضایی به عنوان بخش ” تر” (خیس) شناخته شده اند , کف پوش‌ها و دیوارپوش‌ها بسیار مهم بوده و از نظر بهداشت و پاکی فضا در کنار زیبایی‌های ظاهری مورد توجه قرار می‌گیرند.

انتخاب نوع متریال, جنس , رنگ , فرم و شکل این کف پوش‌ها و دیوارپوش‌ها با توجه به سبک و نوع کوراسیون داخلی سرویس بهداشتی تعیین می‌شود.همچنین می‌توان با توجه به نورپردازی فضای داخلی , افزایش و یا کاهش نور محیط و در دست گرفتن کنترل نوری فضا , جنس , متریال و رنگ کف پوش و دیوارپوش فضا را انتخاب کرد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا رنگ کرم در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی چگونه خواهد بود؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 4 + = 6