نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

استیکرز یا برچسب های دیواری در دکوراسیون اتاق کودک

نمایشگاه هنر ایران: استیکرز یا برچسب های دیواری در دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک با برچسب‌های دیواری عروسکی و میز مطالعه، پرواضح ست که ذهن کودک قهرمان پرور‌ترین اندیشه‌ها را در خود جای داده و اسطوره‌های پی در پی را در خود تولید می‌کند.

توجه به این دست رویا پردازی‌های کودکان در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک، می‌تواند به باروری هرچه بالاتر ذهن وی کمک کرده و کودک را در هم ترازی با آرزوهایش قرار دهد.

همچنین، استفاده از رنگ بندی در امتداد این کاراکتر‌ها می‌تواند روحیهٔ دسترسی به این آرزو را در وی نهادینه کرده و روح شادی را در محیط اتاق خواب کودک جاری سازد.

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوجوان آنچه که طراح و یا کسی که مسئولیت دکوراسیون را در نظر می‌گیرد باید در الویت قرار دهد , نظر و سلیقهٔ شخصی نوجوانی است که کاربر اصلی فضا است.

نمایشگاه هنر ایران: به دلیل آنکه نوجوان در دورهٔ سنی خاصی به سر می‌برد که شناخت روحیات , اخلاق , علایق و دغدغه‌های او کاری بس دشوار است ؛ لذا لازم است برای فراهم آوردن آرامش، در فضایی که شبانه روز نوجوان در آن سپری می‌شود، نظر و سلیقهٔ شخصی وی را دخالت داد.

اگر تصمیم به تزیین اتاق کودک با عروسک های حیوانی دارید وقت را تلف نکنید این ایده برای اتاق کودکان زیر 4 یا 5 سال یک انتخاب فوق العاده به حساب می آید. فارغ از اینکه جنسیت کودک شما چیست حضور تعدادی میمون بازیگوش و یک شیر مهربان در کنار یک گربه ملوس، بهترین تزیین کودکانه برای کودکان بازیگوش است که به دنبال هم بازی می گردند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا استیکرز یا برچسب های دیواری در دکوراسیون اتاق کودک را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 29 = 38