نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

رنگ محبوب دخترانه “صورتی” در چیدمان اتاق کودک

نمایشگاه هنر ایران: رنگ محبوب دخترانه “صورتی” در چیدمان اتاق کودک

کودکان دختر به رنگ صورتی علاقه زیادی دارند و اگر شما تمایل دارید از رنگی مناسب برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک خود استفاده کنید می توانید این رنگ زیبا و آرامش بخش را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب ایده هایی برای استفاده از رنگ صورتی در اتاق کودک را در اختیار شما قرار می دهیم. 

برای ایجاد فضایی زیبا و دلنشین در اتاق کودک باید در انتخاب رنگ و نوع چیدمان وسایل حساسیت لازم را به خرج دهید. توجه داشته باشید که رنگ اتاق کودک را بهتر است با توجه به جنسیت فرزندتان انتخاب کنید و علاوه بر این از رنگ هایی برای دکوراسیون داخلی اتاق کودکان استفاده کنید که آرامش بخش و در عین حال جذاب باشند.

دکوراسیون اتاق کودک صورتی از انواع دکوراسیون های زیبا و مدرن برای طراحی داخلی اتاق کودک دختر محسوب می شود. اگر تمایل دارید اتاق کودک سرشار از ذوق و آرامش باشد بهتر است از رنگ صورتی استفاده نمایید بهتر است در کنار رنگ صورتی از رنگ های خنثی نظیر سفید و خاکستری و … استفاده کنید تا اتاق فرزندتان از نقاط قوت زیادی برخوردار باشد. رنگ سفید و صورتی در کنار یکدیگر ترکیب رنگی فوق العاده ای را ایجاد می کنند و باعث ایجاد فضایی آرامش بخش در اتاق کودک می شوند.

نمایشگاه هنر ایران: صورتی در انواع طیف تیره و روشن وجود دارد و شما می توانید با استفاده از رنگ صورتی روشن فضایی متفاوت را در دکوراسیون اتاق کودک خود ایجاد نمایید. برای اینکه دکوراسیون اتاق خواب کودک مدرن تر به نظر برسد می توانید از مخلوط سایه های مختلف رنگ صورتی استفاده نمایید. ترکیب رنگ صورتی و مشکی در کنار یکدیگر یکی دیگر از ترکیب رنگ های مناسب برای اتاق کودک محسوب می شود همچنین می توانید در کنار رنگ صورتی از رنگ سبز نیز در طراحی دکوراسیون اتاق دخترانه استفاده کنید. یکی دیگر از ترکیب رنگ های مناسب برای اتاق کودک که تمی کلاسیک نیز محسوب می شود ترکیب رنگ های سفید و سیاه و صورتی با یکدیگر است که این رنگ ها در کنار یکدیگر باعث جذابیت بیشتر دکوراسیون اتاق خواب دخترانه می شوند.

چیدمان و دکوراسیون اتاق کودک دخترانه رنگ صورتی، در طراحی اتاق فوق به خوبی از این رنگ در تمامی عناصر موجود در فضا و پوشش دیوارها استفاده شده است.

رنگ صورتی خود را به تمامی عناصر مانند طرح روی فرش فانتزی، تا رو تختی کشانده است.

طراح با وجود فضای کم، به شیوه‌ای هنرمندانه تمامی عناصر همچون تخت، مبلمان و کمد را در فضا جای داده است و به منظور تلطیف فضا از آباژور رنگی و گلدان‌های کوچک روی کمد استفاده کرده است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا رنگ محبوب دخترانه “صورتی” در چیدمان اتاق کودک را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 3 + 4 =