نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

زرد، قرمز و نارنجی رنگ های پر کابرد پاییزی در دکوراسیون

نمایشگاه هنر ایران: زرد، قرمز و نارنجی رنگ های پر کابرد پاییزی در دکوراسیون

نیازی نیست متخصص رنگ یا یک طراح حرفه‌ی باشید؛ الهام گرفتن از طبیعیت همیشه شما را به نتایج مطلوب نزدیک می‌کند. شاید شما دانشی درباره چرخه رنگ در دکوراسیون، روانشناسی رنگ‌ها، رنگ‌های مکمل و تنالیته‌های مختلف رنگی نداشته باشید، اما طبیعت این‌ها را به خوبی می‌داند. فقط کافی‌ست کمی به اطراف خود توجه کنید و ببینید چه چیز‌هایی بیشتر به دلتان می‌نشینند؟ از همان‌ها برای انتخاب تم رنگی دکوراسیون منزل‌تان ایده بگیرید.

نمایشگاه هنر ایران: دکور الهام گرفته شده از پاییز شامل رنگ و بافت می‌باشد. آهنگ رنگ‌های قرمز خشخاشی و نارنجی سوخته کاملا در این اتاق نشیمن برجسته شده اند و فضای بی رنگی که با روکش‌های کتانی کم رنگ و کاغذ دیواریهای بافت دار پوشیده شده است را ارتقاء داده اند.

در تمام طول سال اجازه دهید که رنگ‌های قرمز، زرد، پرتقالی و قهوه‌ای درخشان پاییز خانه تان را رنگ آمیزی کند. بدین منظور از رنگمایه‌ها استفاده نمایید.
هنگامی که پاییز با رنگین کمانی از رنگ‌های زرد و قرمز و نارنجی جادو می‌کند می‌توان برای ایجاد یک تغییر غیر منتظره از رنگ بنفش بادمجانی در رنگ آمیزی استفاده کرد .

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا زرد، قرمز و نارنجی رنگ های پر کابرد پاییزی در دکوراسیون را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 14 + = 18