نمایشگاه هنر ایران

سبک دکوراسیون ایتالیایی در غذاخوری پذیرایی چگونه است؟

نمایشگاه هنر ایران: سبک دکوراسیون ایتالیایی در غذاخوری پذیرایی چگونه است؟

دکوراسیون اتاق غذاخوری با مبلمان کلاسیک به سبک ایتالیایی با چراغ آویز بسیار زیبا در بالای میز غذاخوری و استفاده از شمع برای به وجود آوردن حس مطلوب در دکوراسیون فضا

احترام به غذا و محل صرف آن، در کنار احترام به آداب صرف غذا، از جمله فرهنگ ‌ها و عاداتی ست که می‌تواند در بستر یک دکوراسیون داخلی منسجم، بیش از پیش نمود یافته و تشخص آن بخش از دکوراسیون را به حاضرین گوشزد کند.

بهره گیری از مبلمان کلاسیک غذاخوری در کنار نورپردازی‌های موضعی و پرده‌هایی که همگی با نظام رنگی برگرفته از شمع‌های موجود بر میز غذاخوری رنگ پذیرفته اند؛ توانسته است این دکوراسیون اتاق غذاخوری کلاسیک را برای صرف وعده‌های غذایی دوستانه و خانوادگی دلپذیر کند.

اتاق غذاخوری و یا بخش غذاخوری منزل مسکونی , فرصتی برای کنار هم قرار گرفتن اعضای خانواده در ساعات صرف غذا در منزل را فراهم می‌آورد , به همین خاطر در طراحی دکوراسیون این بخش از خانه باید سلایق و روحیات افراد مختلف خانواده را در نظر گرفت .

نمایشگاه هنر ایران: در واقع می‌توان گفت این فضای خانه به دلیل قرار گرفتن در دستهٔ فضاهای عمومی خانه ( فضاهایی که کاربرد آن‌ها برای تمام اعضای خانواده و میهمانان می‌باشد ) از حالات شخصی و فردی خارج شده و نیازمند کلی نگری و درنظر قرار دادن حس و حالی است که تک تک اعضای خانواده با قرار گیری در این فضا به دست می‌آورند.

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا سبک دکوراسیون ایتالیایی در غذاخوری پذیرایی چگونه است؟ را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 78 = 83