نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

نورپردازی مخفی در دکوراسیون توالت مدرن

نمایشگاه هنر ایران: نورپردازی مخفی در دکوراسیون توالت مدرن

مدل های مدرن سرویس آینه توالت آن هم با نورپردازی مخفی رفته رفته جایگزین آینه های معمولی می شوند خصوصا در آپارتمان های تازه ساز و امروزی شیک که دیگر خبری از سرویس های معمولی و ساده نیست. بخاطر همین یک ویژگی جالب، خیلی از خانه دارها به آنها علاقمند شده اند زیرا تقریبا برای همه ما نورپردازی مخفی دلپذیر بوده و بنوعی یک  برتری بحساب می آید.

دکوراسیون داخلی دستشویی معمولی و کلاسیک با در نظر گرفتن آیینه بزرگ که به نورپردازی فضا کمک می‌کند، این سبک دکوراسیون بیشتر مناسب فضاهای عمومی و شلوغ نظیر اداره جات، ترمینال‌ها، اماکن مذهبی و بین راهی و… مناسب می‌باشد.

نمایشگاه هنر ایران: یکی از مسائل مهمی که در طراحی دکوراسیون فضاهای داخلی باید مورد توجه قرار گیرد این است که در صورت نورگیری کم فضای داخلی با استفاده از ترفندهای مختلف دکوراسیون نظیر نورپردازی‌های موضعی و پنهانی , استفاده از آینه در ابعاد بزرگ داخل فضا برای بازتاب نور , استفاده از وسایل تزیینی کوچک که به نورپردازی فضا کمک می‌کنند نظیر فانوس‌های کوچک و شمع و استفاده از کف پوش‌ها و دیوارپوش‌هایی با رنگ‌های روشن و منعکس کننده نور , این مشکل محیط را برطرف نماییم .

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا نورپردازی مخفی در دکوراسیون توالت مدرن را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 4 + 4 =