نمایشگاه هنر ایران
نمایشگاه هنر ایران

کاشی های کوچک و بزرگ نقش مهمی در دکوراسیون حمام و دستشویی دارند

نمایشگاه هنر ایران: کاشی های کوچک و بزرگ نقش مهمی در دکوراسیون حمام و دستشویی دارند

بخش اصلی و مهم در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی ، رنگ و مدل کاشی ، سرامیک و دیوار آن است. استفاده صحیح و درست از این اصول در مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ، تا حد زیادی موجب افزایش زیبایی فضای سرویس بهداشتی می شود.

دکوراسیون حمام و دست شویی کلاسیک و روح انگیز با کاشی کاری دیواری کوچک و قفسه بندی چوبی، در این سبک طراحی سرویس بهداشتی همانند حمام‌های قدیمی و کلاسیک خاورمیانه‌ای که از کاشی‌های کوچک استفاده می‌شد، به کار گرفته شده است که با توجه به استفاده از عناصر تزئینی علاوه بر حالت سنتی، جلوه‌ای مدرن نیز دارد.

نمایشگاه هنر ایران: دیدن رنگ‌ها , استفاده از آن‌ها و فضاسازی با پالت شخصی و دلخواه زمینهٔ آرامش بخشی را در زندگی روزانه ایجاد می‌کند. استفاده از رنگ‌های لایت و آرامش بخش برای دکوراسیون سرویس‌های بهداشتی منازل که علاوه بر بهداشت , آرامش و سکینهٔ فضایی آن‌ها بسیار مهم است همواره پیشنهاد می‌شود.

حمام دارای محیطی مرطوب است , بنابراین وجود نور طبیعی و روزانه در فضای داخلی آن بسیار مهم است تا بدینگونه امکان رشد قارچ‌ها در محیط وجود نداشته باشد.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا کاشی های کوچک و بزرگ نقش مهمی در دکوراسیون حمام و دستشویی دارند را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 37 = 45