اتاق نشیمن گرم شومینه‌ دار

دکوراسیون

۲۰ فروردین ۱۴۰۱ 124 بازدید
نمایشگاه هنر ایران

اتاق نشیمن گرم شومینه‌ دار

نمایشگاه هنر ایران: اتاق نشیمن گرم شومینه‌ دار

عوامل مختلفی در زیباسازی دیزاین و دکوراسیون داخلی منزل شما نقش دارند که به کمک آن‌ها، می‌توانید یک فضای منحصربه‌فرد را برای منزل خود به ارمغان آورید. یکی از مواردی که می‌تواند جذابیت خانه شما را افزایش دهد، شومینه است؛ در حقیقت شومینه یک عنصر چند عملکردی در خانه به حساب می‌آید که با شناخت دقیق آن، می‌‌توان از تمام قابلیت و جنبه‌های مثبتی که دارد، استفاده کرد.

در دل جهان مدرن امروز، که ممکن است در نگاه هر یک از ما رنگ‌ها نمودی تیره و یا خاکستری داشته باشند؛ هر کس می‌توان در قلمروی شخصی خود، دکوراسیون داخلی را به گونه‌ای طرحبندی کند تا رنگ‌های فراموش شده در روزمره را بازیابد. این نمود رنگ‌های گوناگون در طراحی دکوراسیون داخلی نه تنها می‌تواند از تیرگی‌های پیرامون بکاهد، بلکه می‌تواند طبیعت فراموش شده و اصیل را در منجلاب مدرنیته امروز به ظهور رساند.

نمایشگاه هنر ایران: در طراحی دکوراسیون با تکیه بر المان رنگبندی‌های گوناگون، مهم‌ترین نکته بهره گیری از عناصر و جزئیات متقارن با این رنگبندی در جهت ایجاد هماهنگی و پیوستگی میان عناصر است.

از نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن این چنین می‌توان به نورپردازی هم طراز با رنگبندی کلی روی دیوارها و هم تمرکز کلی طراحی دکوراسیون حول یک نقطهٔ کانونی نام برد. در این جا شومینه با ایفای نقش به عنوان مرکز اصلی دکوراسیون و با بهره گیری از عناصر چون تابلوی نقاشی از طبیعت، در کنار بافت طبیعی کوسن‌ها در مبل و هم گلدان‌های متعدد با رنگبندی پیوسته با فضا تواسنته اند، روح طبیعت را در این طراحی جاری کنند.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا اتاق نشیمن گرم شومینه‌ دار را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 63 = 66