نمایشگاه هنر ایران

استفاده از رنگ تیره قهوه‌ای در اتاق‌خواب

نمایشگاه هنر ایران: استفاده از رنگ تیره قهوه‌ای در اتاق‌خواب

در زمینه طراحی لوکس دکوراسیون، انتخاب بخشی که بار کلی طراحی را بر دوش کشیده و به عنوان مرکز کانونی طراحی دکوراسیون داخلی مطرح باشد را می‌توان آغازگر راه طراحی نامید.

در این بین و بطور ویژه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب، در غالب موارد این بار بر دوش تخت خواب بوده و تکیه ویژه بر آن و به تبع آن ایجاد هماهنگی ما بین سایر نقاط طراحی با این جزء ،می‌تواند ما را به سمت طراحی لوکس بخش مورد نظر، رهنمون کند.

دکوراسیون داخلی لوکس اتاق خواب با زمینهٔ رنگی قهوه‌ای و کرم، داشتن اتاق خوابی شاهوار که آن را به بخشی متشخص در طراحی دکوراسیون داخلی منزل بدل کند، مشمول صرف هزینه و دقت کافی در انتخاب ادوات و وسایل است.

نمایشگاه هنر ایران: نمود رنگ قهوه‌ای در پوستهٔ طراحی داخلی اتاق خواب، اعم از دیوارها، کف و روتختی که با رنگ کرم وسایل همراه شده است، به ایجاد نظم و پیوستگی طراحی در این اتاق خواب کمک شایانی نموده است.

در کنار این مهم استفادهٔ محدود و به جا از فرش در قرابت رنگی با دکوراسیون، لوکس بودن این طراحی را افزون نموده است.

 

مطلبی که مطالعه کردید تلاش داشت تا استفاده از رنگ تیره قهوه‌ای در اتاق‌خواب را در «نمایشگاه هنر ایران» به شما ارائه دهد، در صورتیکه محتوای این صفحه را کافی نمی دانید یا سوالی دارید از طریق ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 70 = 79